Classificació General - Cursa de muntanya seminocturna de Torrelavit 13.3 Km

Posició Nom Cognoms Categoria Sexe Equip Temps Total Punts Punts Extres Total
1 DAVID BORRAS VALLS SENIOR M UEC ANOIA 00:59:18 164 25 189
2 ADRIÁN DE LA RUBIA TORRES SENIOR M AE TALAIA 01:03:05 154 20 174
3 ERIK CAZORLA BERNET JUNIOR M DECATHLON 01:03:05 154 15 169
4 ADRIAN GAZQUEZ OLIVARES SENIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:03:07 154 10 164
5 JUANKA MORENO MARTÍNEZ SENIOR M CLUB ATLETISME VILAFRANCA 01:03:53 152 9 161
6 JORDI BELLO RUIZ SENIOR M 01:04:00 152 8 160
7 ERIK CALERO MAÑAS JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:04:50 150 7 157
8 JAUME DOMENECH VALLESPI VETERA M 01:05:14 149 6 155
9 OSCAR PASTOR IGLESIAS VETERA M TRIPLAY 01:06:10 147 5 152
10 DIEGO SANSÓN SOLER MASTER M CANIJOS RUNNERS TEAM 01:06:53 145 4 149
11 ADRIÀ COLOMER FORTUNY JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:07:38 144 3 147
12 AITOR FERRER MILLAS SENIOR M CLUB ATLETISME VILAFRANCA 01:09:00 141 2 143
13 ALBA ALEMANY ESTEVE SENIOR F 01:09:20 164 25 189
14 NICO ARAGON RODRIGUEZ VETERA M CANICROS PENEDÈS 01:09:22 140 1 141
15 XAVI AMAT ALMEYDA VETERA M 01:10:06 139 139
16 ANDREU LÓPEZ ANADÓN MASTER M C.A. ATLETES VNG 01:10:47 137 137
17 JAVIER IZQUIERDO IZQUIERDO MASTER M CEP 01:10:47 137 137
18 MARÇAL FONT FORNS JUNIOR M 01:11:05 137 137
19 DANIEL ALMONACID VICTORIANO SENIOR M CLUB EXCURSIONISTA SITGES 01:11:32 136 136
20 ALEIX GUMÀ JUVÉ SENIOR M 01:12:25 134 134
21 JUANJO TRINIDAD SOLÍS SENIOR M 01:12:46 134 134
22 JOAN BLANCH BATET JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:15:14 129 129
23 JOSEP MARÍA ROBLES FLORENSA MASTER M 01:15:16 129 129
24 CESAR VENDRELL RAVENTOS MASTER M 01:15:17 129 129
25 ORIOL LLORACH VILARÓ MASTER M BOX 69 RACING 01:16:37 127 127
26 CARME BALLESTEROS ROSA MASTER F MATINERS TEAM 01:17:00 148 20 168
27 ANDRI DIAZ VALVERDE SENIOR M CANICROS PENEDÈS 01:17:06 126 126
28 JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ VETERA M ROADRUNNERS 01:17:16 126 126
29 MIGUEL ANGEL REDONDO AGUILERA VETERA M 01:18:05 125 125
30 JOAN GALIMANY TUBELLA SENIOR M CLUB ATLETISME VILAFRANCA 01:18:30 124 124
31 ERNEST RIBA LOPEZ JUNIOR M 01:20:11 121 121
32 EDUARDO PARERA OLIVE VETERA M 01:20:19 121 121
33 ÒSCAR SANAHUJA NIN VETERA M CANICROS PENEDÈS 01:20:20 121 121
34 LAURA RIUS MORALES SENIOR F ESPORTIU PENEDÈS 01:21:49 139 15 154
35 DAVID HERRERIAS BATLLA VETERA M 01:21:50 119 119
36 MARK JAMES DOUGAN MASTER M 01:21:52 119 119
37 GERARD SOLÉ PORRAS SENIOR M METALRUNNERS 01:22:04 119 119
38 ALBERT TORRES VETERA M MASQUES SANT ANDREU 01:22:07 118 118
39 ALEIX CAMPO PEREZ JUNIOR M 01:22:10 118 118
40 ALBA LLOPART GONZÁLEZ SENIOR F A.E.XTERRARUN 01:22:15 138 10 148
41 XAVIER SABATÉ FRANCH VETERA M CORRELLIURE 01:22:40 118 118
42 IVAN LOPEZ SOCIATS SENIOR M CANICROS PENEDÈS 01:22:42 118 118
43 PACO MATEO GIMENEZ VETERA M STAMOSXLOCOS 01:23:22 117 117
44 RUBEN DE LA FUENTE MARTINEZ SENIOR M STAMOSXLOCOS 01:23:23 117 117
45 EDUARD SUÑEN PIÑOL VETERA M 01:23:44 116 116
46 IGNASI GIL PALACIOS SUPERMASTER M SANSA SUA TOT 01:24:01 116 116
47 CARLITOS ORTEGA SERRANO SENIOR M A.E. CORRER A GELIDA 01:24:34 115 115
48 J.CARLOS DE LA RUBIA GUILLAMON MASTER M AE TALAIA 01:24:40 115 115
49 EMILIANO DE LA RUBIA GUILLAMON VETERA M 01:24:41 115 115
50 MARIO CORDOBA BORRAS VETERA M 01:25:05 114 114
51 MARIA JOSE DELGADO PLAZA MASTER F MATINERS TEAM 01:28:24 129 9 138
52 ANTONIO RIBELL GIRBAU MASTER M MATINERS TEAM 01:28:24 110 110
53 IVÁN MARCO RODRÍGUEZ VETERA M 01:28:27 110 110
54 FRANCESC MESIA NIN MASTER M ELS XULIUS 01:28:39 110 110
55 DAVID PÉREZ MANCEBO VETERA M TARAOS 01:28:41 110 110
56 ANA ARANA QUINTANA VETERA F A.E.XTERRARUN 01:28:42 128 8 136
57 ALBERTO LACHICA AGUILERA SENIOR M 01:28:42 110 110
58 JORDI SECADO POSTIGO SENIOR M TARAOS 01:28:45 110 110
59 JORDI PASCAL SABATÉ VETERA M 01:28:47 110 110
60 MIQUEL RODAS MARTIN SENIOR M MASQUES SANT ANDREU 01:28:50 109 109
61 MIRIAM FLORES AYALA VETERA F A.E.XTERRARUN 01:28:53 128 7 135
62 GEMMA ROSINÉS POCH MASTER F 01:29:04 128 6 134
63 PEDRO PINO VILLAR VETERA M EUROSPORT VILASECA-FONDISTES 01:29:05 109 109
64 POLIANA HODAR RODRÍGUEZ VETERA F TRIPLAY 01:29:19 127 5 132
65 DAVID CASAS VILALTA VETERA M 01:29:36 109 109
66 ROGER VIDAL CUNEO SENIOR M 01:30:10 108 108
67 RAFEL SASTRE VETERA M 01:30:13 108 108
68 ARITZ FERRER MILLÀS SENIOR M 01:31:28 106 106
69 MANUEL QUINTANA LUQUE VETERA M 01:31:40 106 106
70 ALBERT CENTELLES VETERA M GRUP MUNTANYA SANT SADURNI 01:32:02 106 106
71 JOAN SOLER LOPEZ SENIOR M 01:33:17 104 104
72 MANOLO SÁNCHEZ HABA MASTER M CANICROS PENEDÈS 01:33:35 104 104
73 XEMA HILL GUMA VETERA M XULIUS 01:33:38 104 104
74 DAVID FRANCO ESTALELLA MASTER M XULIUS 01:33:42 104 104
75 EMMA PLANAS MONTSERRAT VETERA F C.E.KORRETONENCS 01:33:52 121 4 125
76 PERE CODINA ASTALS VETERA M 01:36:03 101 101
77 ANNA RODRIGUEZ JUNIOR F 01:38:37 115 3 118
78 AGNÈS BAYLINA ALONSO SENIOR F A.E.XTERRARUN 01:39:00 115 2 117
79 CARLOS LORIENTE VALERO VETERA M EVASION RUNNING VILANOVA 01:39:01 98 98
80 IGNASI PASCUAL GRANOLLES VETERA M C.A. ATLETES VNG 01:40:12 97 97
81 CARLOTA LESTÓN VELO SENIOR F 01:42:53 111 1 112
82 ALBERT SEGARRA SANS SENIOR M 01:42:53 95 95
83 PERE CARLES SAENZ I ORTA MASTER M FONDISTES DEL MIRACLE-PRORUNNERS 01:44:45 93 93
83 JORDI BUSCA FERNANDEZ VETERA M PRORUNNERS 01:44:45 93 93
85 ALEX CRUCES SENIOR M 01:45:55 92 92
86 DOLORS XUFRE VICENTE VETERA F EVASION BLUE LINE VILANOVA 01:49:58 103 103
87 CARME RAMON NOGUEROLES MASTER F A.E.XTERRARUN 01:49:59 103 103
88 MAR ZUHEROS ESTRELLA VETERA F EVASION RUNNING VILANOVA 01:50:01 103 103
89 MARIONA BLANCH BATET JUNIOR F ESPORTIU PENEDÈS 01:51:38 102 102
90 ALEX RODRIGO LÓPEZ VETERA M STRAVINTERS 01:56:31 83 83
91 GEORGINA GARRIGA REBULLIDA SENIOR F 01:57:04 97 97
92 JORDI LÓPEZ SILVESTRE VETERA M 01:57:04 83 83
93 IRENE ALCOLEA ROMERO SENIOR F 01:57:08 97 97
94 ANTONIA CARDENAS BARRERA SUPERMASTER F A.E.XTERRARUN 01:57:41 97 97
95 MONTSERRAT OLMOS MÁRMOL SENIOR F STRAVINTERS 01:59:39 95 95
96 ZSOFIA BENDEFY SENIOR F 02:02:06 93 93
97 MARIA TORRES ANCÁZAR MASTER F A.E.XTERRARUN 02:10:29 87 87