Classificació General - Beerrunning 10K 10 Km

Posició Nom Cognoms Categoria Sexe Equip Temps Total Punts Punts Extres Total
1 DAVID BORRAS VALLS SENIOR M UEC ANOIA 00:50:31 165 25 190
2 ARNAU MARIN JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 00:52:19 159 20 179
3 EDUARD BARRIOS SOLSONA VETERA M A.A.E.E.T SECCIO MUNTANYA 00:53:12 157 15 172
4 MARCEL REYMUNDI PEREYRA VETERA M QUIROSPORTMR-BRIKBIKE 00:54:08 154 10 164
5 JAVIER ALONSO ROCES VETERA M RUNNERS EL VENDRELL 00:54:58 152 9 161
6 XAVI VILES SENIOR M 00:56:55 146 8 154
7 ADRIAN GAZQUEZ OLIVARES SENIOR M ESPORTIU PENEDÈS 00:58:12 143 7 150
8 ANTONI MIRO ANDREU MASTER M ALLIBERADRENALINA 01:00:23 138 6 144
9 DAVID SERRES OLMEDA MASTER M ISS L'HOSPITALET 01:00:44 137 5 142
10 MARTÍ SOLER TORRELLA SENIOR M 01:01:07 136 4 140
11 JUANJO TRINIDAD SOLÍS SENIOR M 01:01:24 136 3 139
12 DAVID XAVIER SÀNCHEZ PONSA VETERA M ISS L´HOSPITALET 01:01:27 136 2 138
13 TONI PALOMO SENIOR M 01:02:35 133 1 134
14 JOSEP MARIA BOSCH BALSERA SENIOR M GRUP MUNTANYA PUIGDALBER 01:02:53 133 133
15 ALVARO ITURREGUI GALLARDO SENIOR M 01:04:05 130 130
16 JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ VETERA M MADTEAM 01:04:29 129 129
17 ÁLVARO LÓPEZ GARCÍA JUNIOR M ISS L'HOSPITALET 01:05:02 128 128
18 RODOLFO SALAZAR SENIOR M 01:05:54 126 126
19 JOSEP ANGEL MARTINEZ ROIG MASTER M C.A. ATLETES VNG 01:06:10 126 126
20 ARNAU MONZONÍS ADAME JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:07:01 124 124
21 ANDRI DIAZ VALVERDE SENIOR M CANICROSS PENEDES 01:07:18 124 124
22 ALEIX GUMÀ JUVÉ SENIOR M 01:07:22 124 124
23 BELÉN ORTIZ FIGUERAS SENIOR F EVASION RUNNING VILANOVA 01:08:15 165 25 190
24 CARME BALLESTEROS MASTER F 01:08:32 164 20 184
25 GERARD SOLÉ SENIOR M METALRUNNERS 01:08:37 121 121
26 EVARISTO ARENAS ORANTE MASTER M ISS L'HOSPITALET 01:10:31 118 118
27 XAVIER DAMICO ROIG VETERA M ESPORTIU PENEDÈS 01:10:43 118 118
28 MIQUEL CUARTERO ARCHS VETERA M 01:10:58 117 117
29 DAVID GRIMAU SURIOL SENIOR M CE FENT AMICS ST MARTÍ SARROCA 01:11:04 117 117
30 BERNAT DELGADO SERRA VETERA M 01:11:29 117 117
31 IVAN FERRI MONTANÉ VETERA M ESPORTIU PENEDÈS 01:11:57 116 116
32 ANNA SÀBAT GONZALEZ SENIOR F LES PERDUDES 01:12:24 156 15 171
33 TITUS GÜELL I TORNER SUPERMASTER M CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADARA 01:13:07 114 114
34 MARC TORT SONET SENIOR M 01:13:31 113 113
35 JOSE LUIS BERMUDEZ SANCHEZ VETERA M 01:13:37 113 113
36 ANGEL LUIS AURAL MACHIN MASTER M ORCASUR 01:13:57 113 113
37 ROGER VIDAL CUNEO SENIOR M 01:13:58 113 113
38 XAVI CASTELLA VETERA M 01:14:43 112 112
39 LOLA MATAS BÉJAR VETERA F 01:14:46 151 10 161
40 LENA ROVIRA SENIOR F EVASION RUNNING VILANOVA 01:14:58 150 9 159
41 XAVIER ALBERICH MASSAGUER SUPERMASTER M ISS L'HOSPITALET 01:15:09 111 111
42 FOIX MONTANER RÀFOLS JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:15:39 110 110
43 MARÍA ELENA JIMÉNEZ MONZÓN VETERA F ESPORTIU PENEDÈS 01:15:40 149 8 157
44 ANA ARANA QUINTANA VETERA F A.E.XTERRARUN 01:15:54 148 7 155
45 JORDI CORTIADA COLL SENIOR M C.E. TRAIL TARRACO 01:16:09 109 109
46 TXEMA TRIANO LOPEZ VETERA M 01:17:15 108 108
47 JORDI SOLÉ GALLEGO SENIOR M 01:18:12 107 107
48 MAR FERRER PUBILL VETERA F A.E.XTERRARUN 01:18:14 144 6 150
49 NATALIA LUPPENS ALVAREZ SENIOR F 01:18:19 144 5 149
50 PAU REYES BOIX JUNIOR M ISS L'HOSPITALET 01:19:04 105 105
51 MÍRIAM FLORES AYALA VETERA F A.E.XTERRARUN 01:19:08 142 4 146
52 JORDI LOZADA ESPÍ MASTER M AE TALAIA 01:19:56 104 104
53 INMA SALA CIRUGEDA MASTER F A.E.XTERRARUN 01:20:24 140 3 143
54 CARLOS VALDEPEÑAS SERRA VETERA M ESPORTIU PENEDÈS 01:20:38 103 103
55 GERARD MARÍN RAVENTÓS SENIOR M AE TALAIA 01:21:03 103 103
56 JOSEP JANSÀ CAYÓN SUPERMASTER M 01:21:25 102 102
57 XAVIER ARANDA SENIOR M CORREM PER LA TERRA 01:22:57 100 100
58 JOSE CARNERO RODRIGUEZ VETERA M XIPIRUNS.CAT 01:23:17 100 100
59 MARIA FUSTER LLEDÓ JUNIOR F AE TALAIA 01:23:18 135 2 137
60 LLUIS BERTRAN ABADIANO SENIOR M EVASION RUNNING VILANOVA 01:23:20 100 100
61 JAUME FIGUERAS GILI MASTER M A.E.XTERRARUN 01:23:46 100 100
62 ESTHER ESCLASANS JUNYENT VETERA F CORREM PER LA TERRA 01:24:39 133 1 134
63 BLAI VERA JUNIOR M 01:25:06 98 98
64 JOSE VERA MASTER M 01:25:08 98 98
65 CRIS LÓPEZ ALFONSO VETERA F A.E.XTERRARUN 01:25:27 132 132
66 MONTSERRAT BARRERA VETERA F 01:25:34 132 132
67 BEATRIZ GOMEZ ALBARRACIN SENIOR F 01:28:22 127 127
68 MONTSERRAT CORREDERA SENIOR F 01:29:49 125 125
69 CONCHI LAGUNA SASTRE SENIOR F A.E.XTERRARUN 01:30:32 124 124
70 ELENA MEGIAS PEREZ SENIOR F 01:32:47 121 121
71 YOLANDA QUILES PORTE MASTER F ISS L'HOSPITALET 01:33:21 121 121
72 MERCE BONASTRE GARCIA VETERA F A.E.XTERRARUN 01:33:52 120 120
73 ANTONIA CARDENAS BARRERA SUPERMASTER F A.E.XTERRARUN 01:37:23 116 116
74 FELISA MORALES FERNANDEZ MASTER F 01:39:00 114 114
75 CRISTINA PEREZ DOMINGO VETERA F A.E.XTERRARUN 01:40:00 113 113
76 MARIONA BLANCH BATET JUNIOR F ESPORTIU PENEDÈS 01:40:18 112 112
77 MARIA TORRES ALCÁZAR MASTER F A.E.XTERRARUN 01:40:49 112 112
78 ANNA ALTISENT SENIOR F 01:42:12 110 110
79 SERGI DOMINGUEZ SANCHEZ VETERA M CEP 01:42:17 81 81
80 ARANTXA VALVERDE MASTER F A.E.XTERRARUN 01:44:53 107 107
81 CONCHI GARCÍA MADUEÑO VETERA F 01:50:00 102 102
82 ISA HERRANZ CORRAL VETERA F 01:50:01 102 102
83 GEMMA MUÑOZ GARCIA VETERA F A.E.XTERRARUN 01:54:48 98 98
84 PILAR TORRES JIMENEZ MASTER F KTOLIC TRAIL 01:59:51 94 94
85 XESCA SANCHEZ MARTINEZ VETERA F KTOLIC TRAIL 01:59:53 94 94
86 MARIA ROSA PELEJÀ GRAELL MASTER F A.E.XTERRARUN 02:00:27 93 93