Classificació General - Cursa dels Colls 2018 12 Km

Posició Nom Cognoms Categoria Sexe Equip Temps Total Punts Punts Extres Total
1 JOSEP MORALES JUNIOR M CE DEPORUNNERS 00:50:44 165 25 190
2 SALOMÓ GUINOVART COLOM JUNIOR M MATXACUCA 00:52:38 159 20 179
3 EDUARD BARRIOS SOLSONA VETERA M A.E.XTERRARUN 00:53:09 157 15 172
4 GERARD GIL SENTÍS SENIOR M CE DEPORUNNERS 00:53:28 157 10 167
5 XEVI GUINOVART MARQUÉS VETERA M ESPAI TRAIL 00:53:44 156 9 165
6 THOMAS FORTIN SENIOR M 00:53:57 155 8 163
7 ADRIÁN DE LA RUBIA TORRES SENIOR M AE TALAIA 00:55:48 150 7 157
8 XAVIER ALONSO BECERRO VETERA M ESPORTIU PENEDÈS 00:55:57 150 6 156
9 CARLOS MANTERO SENIOR M FLEXOR RUNNERS 42.2 00:56:01 149 5 154
10 ISAAC BARTI SOLÀ JUNIOR M LA SPORTIVA 00:56:02 149 4 153
11 JOSE A GONZALEZ COBACHO SENIOR M UEC ANOIA 00:56:25 148 3 151
12 SERGI CABEZA PINTOR JUNIOR M C.A TAYMORY-SPRIRIDON 00:56:47 147 2 149
13 DAVID BORRAS VALLS SENIOR M UEC ANOIA 00:57:16 146 1 147
14 PAU MARTÍ COLOM VETERA M AE TALAIA 00:57:32 145 145
15 SEBASTIÀ FELIU JUÁREZ JUNIOR M 00:57:48 145 145
16 JUAN PARTE FERNÁNDEZ SENIOR M ACADEMIA AULA SUPORT CALAFELL 00:58:01 144 144
17 ERIK CALERO MAÑAS JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 00:58:10 144 144
18 GISELA CARRION BERTTRAN SENIOR F INVERSE-XTRAIL 00:58:12 165 25 190
19 LLUIS ROS BOSCH SENIOR M ESPORTIU PENEDÈS 00:59:06 142 142
20 ADRIÁN GÁZQUEZ OLIVARES SENIOR M ESPORTIU PENEDÈS 00:59:10 141 141
21 ALBERT JANSÀ SANCHO SENIOR M AE TALAIA 00:59:45 140 140
22 JOSE MANSILLA PEREZ JUNIOR M 00:59:54 140 140
23 JORDI MIRÓ LÓPEZ SENIOR M CE DEPORUNNERS 00:59:56 140 140
24 JACOBO IBÁÑEZ LÓPEZ-CORDÓN MASTER M SEMENTALES 01:00:24 139 139
25 SERGI JANSÀ VAL JUNIOR M AE TALAIA 01:00:26 139 139
26 JORDI BALDRICH COLL VETERA M TRIATLO.CAT / CASTILLO GROUP 01:00:50 138 138
27 CRISTOBAL LOPEZ BLANCAS MASTER M 01:01:15 137 137
28 ROGER BAIG PUJOL SENIOR M 01:01:26 136 136
29 VINYET NOGUERO PLANAS SENIOR F C.A. ATLETES VNG 01:01:29 156 20 176
30 TONI MAYANS SENIOR M AZIMUT 01:01:31 136 136
31 ANGEL OBREGÓN SENIOR M PICOS XTREME SPORT 01:01:41 136 136
32 JONATHAN PÀMIES BOILLOS SENIOR M 01:01:49 135 135
33 JORDI VIDAL CASAÑAS VETERA M 01:02:15 134 134
34 VICTOR RUIZ GIRALDE VETERA M 01:02:41 134 134
35 DANIEL ROMERO QUILEZ SENIOR M 01:02:48 133 133
36 IGNASI RAVENTOS AIXALA SENIOR M TRANSTRIATLON 01:02:50 133 133
37 ANTONI MIRO ANDREU MASTER M ALLIBERADRENALINA 01:02:53 133 133
38 MANUEL TERRAZA REBOLLO SENIOR M 01:02:58 133 133
39 XAVI GUTIÉRREZ PEREZ-MILÁ SENIOR M CE DEPORUNNERS 01:03:04 133 133
40 ANDREU LÓPEZ ANADÓN MASTER M C.A. ATLETES VNG 01:03:47 131 131
41 CHRISTIAN GARRETA HERRERO SENIOR M 01:03:59 131 131
42 ALEIX CARBONELL VETERA M CAI TRIATLO 01:04:17 130 130
43 ALEX ARDID SAFONT VETERA M SHOPTIC 01:04:20 130 130
44 JOAN FERRE BALMON VETERA M TRANSTRIATLON 01:04:30 130 130
45 ALAI GARCIA-ORAD SENIOR M 01:05:07 129 129
46 JONATAN VALVERDE CASTAN SENIOR M TEMPLARIOS 01:05:11 128 128
47 JORDI ALSINA APARICIO VETERA M EVASION RUNNING VILANOVA 01:05:12 128 128
48 JOSE MIGUEL LOPEZ SANCHEZ SENIOR M 01:05:19 128 128
49 MARTÍ AYMÀ GARCÍA VETERA M C.E CANET DE MAR 01:05:21 128 128
50 ARNAU MUÑOZ MANCHA JUNIOR M ESCOLA ESPORTIVA CERRR 01:05:27 128 128
51 CARLES MANCHA MARTÍN SENIOR M 01:05:28 128 128
52 MATIAS CARANDELL WIDMER SENIOR M L\'EQUIPDELPOBLE 01:05:36 128 128
53 DANI VENTOSA ALBÀ VETERA M AE TALAIA 01:05:52 127 127
54 ROGER CLOSA VILARDELL JUNIOR M FONDISTES SOLSONES 01:05:56 127 127
55 ORIOL GARRIGA SENIOR M GER 01:06:01 127 127
56 MARC REYES TORRENTS SENIOR M 10 KM O MES 01:06:04 127 127
57 JORDI ALBA FERRET VETERA M A.E.XTERRARUN 01:06:06 127 127
58 JOAN CARLES CABALLERO DOMÉNECH MASTER M C.A. ATLETES VNG 01:06:07 127 127
59 JUANJO TRINIDAD SOLÍS SENIOR M 01:06:16 126 126
60 JOAN CURTO SOLE MASTER M 01:06:21 126 126
61 ORIOL SIVILL PASCUAL SENIOR M CE DEPORUNNERS 01:06:29 126 126
62 XAVIER IBARZO CALVET SENIOR M ST. CRISTOFOL RUNNERS 01:06:39 126 126
63 ÓSCAR GARRIDO QUIRÓS VETERA M CE DEPORUNNERS 01:06:48 125 125
64 XAVI GIL GOMIS SENIOR M NINGUN 01:06:54 125 125
65 SANTI ALCARAZ FERNANDEZ VETERA M A.E.XTERRARUN 01:06:55 125 125
66 JANA AGUILAR BRUCH JUNIOR F HG AML TEAM 01:07:06 143 15 158
67 ARNAU CASES DE MATIAS JUNIOR M LA SPORTIVA 01:07:07 125 125
68 DAVID LINARES AGUILAR VETERA M CE DEPORUNNERS 01:07:09 125 125
69 SERGIO MATEOS HERNANDEZ SENIOR M 01:07:15 124 124
70 RAMSÈS FERRER MARTÍNEZ VETERA M CE DEPORUNNERS 01:07:23 124 124
71 MARTÍ SOLER TORRELLA SENIOR M 01:07:27 124 124
72 FRANCESC VILA BERNADÓ VETERA M SAM 01:07:30 124 124
73 JORDI MESTRES CHACON MASTER M 01:07:33 124 124
74 CARLES PATRIS POVEDA VETERA M TRAIL PUTXET 01:07:40 124 124
75 MIGUEL PARDO BÚRDALO VETERA M ESPAI TRAIL 01:07:46 124 124
76 NICOLÁS RAVENTÓS VETERA M BTT LR 01:08:18 123 123
77 MIGUEL FISAC FUENTES SENIOR M ST. CRISTÒFOL RUNNERS 01:08:21 122 122
78 OSCAR MORENO BARROSO SENIOR M CE DEPORUNNERS 01:08:29 122 122
79 CRISTIAN COMA ARNAU VETERA M MONISTROL RUNNING 01:08:31 122 122
80 CESAR VENDRELL RAVENTOS MASTER M 01:08:41 122 122
81 ARNAU BARDI MILA SENIOR M ST. CRISTOFOL RUNNERS 01:08:53 122 122
82 JAVIER ORDOVAS VERTEDOR SENIOR M LR RUNNING 01:09:17 121 121
83 JOSE PÉREZ PÉREZ SENIOR M BTT-LR 01:09:20 121 121
84 MARTÍ CASALS SERRA SENIOR M AMICS DE LA CURSA D\'ARTÉS 01:09:22 121 121
85 TON CARBÓ SENIOR M FALCONS DE VILAFRANCA 01:09:27 121 121
86 FELIP VICENT ESTEBAN VETERA M 01:09:30 120 120
87 FABIO MARINI MASTER M ORO DI NAPOLI 01:09:32 120 120
88 ELÍAS FLORES DUQUE VETERA M 01:09:34 120 120
89 FERNANDO MARRA MASTER M 01:09:36 120 120
90 XAVIER GASULL CONESA MASTER M 01:09:49 120 120
91 MANEL MONTOLIU ALBET VETERA M AE ENDAVANT LES ATXES 01:09:55 120 120
92 VANESSA GARCIA BARRIOS VETERA F AE ENDAVANT LES ATXES 01:09:57 137 10 147
93 JOAN ANTONI SANCHEZ RODRIGUEZ VETERA M 01:10:06 119 119
94 MONTSERRAT ELIAS TRIVIÑO VETERA F A.E.XTERRARUN 01:10:08 137 9 146
95 ALBERT PERNAU TORRENTS SENIOR M 01:10:30 119 119
96 JUAN CARLOS FRADE GONZALEZ MASTER M 01:10:36 119 119
97 JOAN JOSEP TOLEDO ROS MASTER M C.A. CAN MERCADER 01:10:45 118 118
98 KARIM BADIAS MORALES JUNIOR M 01:10:58 118 118
99 MYRIAM DE LAFFOREST VETERA F 01:11:01 135 8 143
100 JOAN MARTÍ RUIZ JUNIOR M AE TALAIA 01:11:19 117 117
101 BELÉN ORTIZ FIGUERAS SENIOR F EVASION RUNNING VILANOVA 01:11:22 135 7 142
102 LAURA TERUZZI MASTER F RUNNERS SANT ADRIA 01:11:24 134 6 140
103 LUISITO ÁVILA PASTOR SENIOR M RUNNING TIMECLU #1LOVE 01:11:35 117 117
104 JUAN ESCRIVÀ CISCAR SENIOR M 01:11:47 117 117
105 JOAN ALMIRALL FARRE VETERA M CLUB ATLÈTIC SANTA COLOMA DE QUERALT 01:12:01 116 116
106 AINA VERNETTA FELIUBADALO VETERA F 01:12:12 133 5 138
107 MARC MESTRE CARO SENIOR M CASINO GASTROBAR 01:12:24 116 116
108 TONI LEON MARTINEZ SENIOR M 01:12:25 116 116
109 JOAN BLANCH BATET JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:12:35 115 115
110 XAVI PADILLA VETERA M SHOPTIC 01:12:37 115 115
111 MARC ALBIÑANA SOLER VETERA M LUNAICLA-RUN 01:12:42 115 115
112 SILVIA PÉREZ MARTÍNEZ SENIOR F CE PENEDES COSTA DAURADA 01:12:51 132 4 136
113 HECTOR DIAZ SENIOR M 01:12:54 115 115
114 JOSEP DEVESA PÉREZ SENIOR M 01:12:55 115 115
115 JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ VETERA M 01:13:04 115 115
116 JORGE RODRIGUEZ NEIRA SENIOR M MARCOIRIS 01:13:08 114 114
117 JAUME GRIMAU SENIOR M 01:13:10 114 114
118 MANEL MEGIAS NEVADO MASTER M A.E.XTERRARUN 01:13:15 114 114
119 FRAN MARÍN MOYANO SENIOR M 01:13:18 114 114
120 SAMUEL ROMERO QUILEZ SENIOR M EVASION RUNNING VILANOVA 01:13:23 114 114
121 XAVI RIPOLL SENIOR M SPORTS BAR SITGES 01:13:31 114 114
122 LAURA BAEZA MOYA VETERA F GE CANET DE MAR 01:13:34 131 3 134
123 JORGE GOMEZ SERRANO SENIOR M 01:13:36 114 114
124 JOAN RAUET MUNTÉ JUNIOR M ARÍTJOL CORREDORS LA SELVA 01:13:39 114 114
125 JAVIER NAVALES JIMÉNEZ VETERA M 01:13:45 114 114
126 SANTI PLA SANGLAS SENIOR M 01:13:55 113 113
127 JOSÉ MOLINA SÁNCHEZ MASTER M KTOLIC TRAIL 01:14:12 113 113
128 ÁLVARO GALINDO MARTÍNEZ VETERA M AE TALAIA 01:14:16 113 113
129 ALEXANDRE MICHON SENIOR M 01:14:21 113 113
130 XAVIER SABATÉ FRANCH VETERA M CORRELLIURE 01:14:23 113 113
131 ALEX GIRO VETERA M 01:14:26 112 112
132 JOAN LLORENS SOLE MASTER M BOMBERS VILANOVA 01:14:44 112 112
133 JAVIER FUENTES VETERA M 01:14:50 112 112
134 JOSÉ ANTON VETERA M 01:14:52 112 112
135 JUAN CARLOS GAVILÁN GARCÍA VETERA M EVASION RUNNING VILANOVA 01:15:06 111 111
136 JOAN HILL GÜELL JUNIOR M 01:15:12 111 111
137 ESTHER VALDEZ SENIOR F 01:15:18 128 2 130
138 ANNA FERNANDEZ BONEL SENIOR F TEMPLARIOS 01:15:22 127 1 128
139 ANTONIO GARCÍA .N VETERA M 01:15:25 111 111
140 IVAN TIZON TRACALETE VETERA M HOSTING CLUB.ES 01:15:28 111 111
141 CLARIS PALACIONS MORERA SENIOR M RUGBY SITGES 01:15:35 111 111
142 MIRIAM FLORES AYALA VETERA F A.E.XTERRARUN 01:16:02 126 126
143 JORDI MONTOLIU ALBET VETERA M AE ENDAVANT LES ATXES 01:16:05 110 110
144 MIQUEL FERRET BERTRAN VETERA M 01:16:07 110 110
145 RAMON COBACHO VETERA M 01:16:11 110 110
146 SAMUEL BENITO VETERA M LOS BENITOS TEAM 01:16:14 110 110
147 IVAN CALERO GRANADOS SENIOR M 01:16:23 110 110
148 ADRIAN DIEZ VENTEO SENIOR M 01:16:24 110 110
149 XAVIER DAMICO ROIG VETERA M ESPORTIU PENEDÈS 01:16:26 110 110
150 AMADEU MIGUEL DE ALMENARA VETERA M 01:16:28 109 109
151 CARLES XAVIER RAVENTOS BUSQUETS VETERA M CE DEPORUNNERS 01:16:43 109 109
152 SARA PADILLA ALVAREZ SENIOR F TRANSTRIATLON 01:16:48 125 125
153 NEUS PARDO SÁNCHEZ SENIOR F CE PENEDES COSTA DAURADA 01:16:49 125 125
154 DAVID BERTRAN AMELL VETERA M 01:17:05 109 109
155 JORDI SALA SANGLAS SENIOR M UNIÓN DEPORTIVA VEGETARIANA 01:17:17 108 108
156 RAFAEL SALVADOR MASTER M 01:17:27 108 108
157 MIQUEL MONCUSÍ AGUSTÍ VETERA M 01:17:31 108 108
158 YANN LE BLEVEC BRIENT SENIOR M 01:17:39 108 108
159 MARCOS LEÓN PRIETO SENIOR M 01:17:43 108 108
160 MANOLO DEL VALLE CAPITÁN VETERA M LC300 01:18:03 107 107
161 JUANJO SÁNCHEZ MORENO MASTER M 01:18:14 107 107
162 GEMMA ROSINÉS POCH MASTER F 01:18:16 123 123
163 ALBERT MATEU POZUELO VETERA M 01:18:21 107 107
164 OSCAR PASTOR ELIAS MASTER M KTOLIC TRAIL 01:18:23 107 107
165 HÉCTOR GARCIA-JORDÀ GÓMEZ VETERA M 01:18:25 107 107
166 JAUME ENRIC ZAMORA ESCALA MASTER M CORREDORS.CAT 01:18:30 107 107
167 ANDRI DIAZ VALVERDE SENIOR M 01:18:44 106 106
168 CARLOS VALENTIN VETERA M A.E.XTERRARUN 01:18:46 106 106
169 ANA MARIA ARJONA CABRERA VETERA F 01:18:58 122 122
170 EDUARDO GALLARDO VICENS SENIOR M 01:19:02 106 106
171 RUBEN NAVARRO CANELO SENIOR M 01:19:02 106 106
172 JORDI PALACIOS ASENSIO MASTER M WILDBOARTEAM 01:19:49 105 105
173 ROMAIN PETITE VETERA M 01:19:53 105 105
174 JUANLU MORALES JURADO MASTER M 01:20:19 104 104
175 JAVIER GUERRERO-SERRANO VETERA M 01:20:21 104 104
176 CARLA LÓPEZ BARRENECHEA MASTER F CE DEPORUNNERS 01:20:26 119 119
177 ROBER BENITO RODRIGUEZ SENIOR M EL RINCON DEL DUENDE 01:20:29 104 104
178 MARCO ESPINOSA SILVA SENIOR M 01:20:33 104 104
179 RICARD VILANOVA GARRIGÓ MASTER M 01:20:35 104 104
180 JUAN CARLOS DE LA RUBIA GUILLAMON MASTER M AE TALAIA 01:20:36 104 104
181 ARTUR FUENTES RIALP VETERA M 10 KM O MES 01:20:40 104 104
182 RAFA ALCAIDE GARCIA VETERA M 01:20:42 104 104
183 RICARDO BELLAVISTA VERTEDOR MASTER M SOFOKAOS GQC 01:20:44 104 104
184 XAVIER ALOS VETERA M 01:20:46 104 104
185 JORDI LOPEZ COSTA MASTER M RUN4CAT 01:20:48 104 104
186 JUAN MARTÍNEZ MASTER M FAMILIA 01:20:51 104 104
187 JOSEP FUENTE MUNTANE MASTER M MASQUEFA TRAIL 01:20:56 103 103
188 LLUIS CASTILLO PORRAS VETERA M 01:21:22 103 103
189 NATALIA LUPPENS ALVAREZ SENIOR F 01:21:26 118 118
190 MATIAS NORIEGA LOPEZ SENIOR M 01:21:53 102 102
191 DAVINIA FERNÁNDEZ TORRES SENIOR F 01:22:12 117 117
192 IVÁN TORTOSA DÍAZ SENIOR M 01:22:13 102 102
193 FRANCISCO JAVIER ALCALDE MEDINA VETERA M 01:22:31 101 101
194 POL LARI JARQUE SENIOR M 01:22:35 101 101
195 JOSE MANUEL BELMONTE PEREZ VETERA M 01:22:43 101 101
196 TON CARRERAS SOLER MASTER M A.E.XTERRA RUN 01:22:56 101 101
197 JOSEP GUASCH SANCHEZ MASTER M CORREDORS.CAT 01:23:08 101 101
198 XAVIER LOZADA ESPÍ MASTER M AE TALAIA 01:23:32 100 100
199 JORDI LOZADA ESPÍ MASTER M AE TALAIA 01:23:34 100 100
200 ANNA PEREZ GARCIA MASTER F A.E.XTERRARUN 01:23:39 115 115
201 VANESSA PIJOAN CASANOVAS VETERA F A.E.XTERRARUN 01:23:42 115 115
202 JOSE MARIA BALSA NOVEGIL VETERA M 01:23:48 100 100
203 RAÚL TENOIRA MARTÍNEZ VETERA M 01:23:51 100 100
204 RAUL SANCHEZ CARCELLER SENIOR M 01:23:53 100 100
205 ESTHER VAZQUEZ INFANTE VETERA F 01:24:24 114 114
206 XAVIER VILAPLANA FEIXA VETERA M 01:24:42 99 99
207 MONTSE MERCADÉ SOLER SUPERMASTER F A.E.XTERRARUN 01:25:47 112 112
208 DOLORS XUFRE VICENTE VETERA F EVASION BLUE LINE VILANOVA 01:26:21 111 111
209 IGNASI CALDÚ PINTADO SENIOR M 01:26:36 97 97
210 CARLOS LORIENTE VALERO VETERA M EVASION RUNNING VILANOVA 01:27:19 96 96
211 SONIA ROSAL ESPEJO VETERA F 01:27:31 110 110
212 ANTONIO MULA MENGUAL VETERA M SOFOKAOS GQC 01:27:37 96 96
213 ANTONIO PORTELA PASTORIZA SENIOR M 01:27:49 95 95
214 JAUME FIGUERAS GILI MASTER M A.E.XTERRARUN 01:28:03 95 95
215 RAMON PUJOL SENIOR M 01:28:53 94 94
216 NEUS GALOFRÉ LÓPEZ SENIOR F 01:29:09 108 108
217 ROSA FERRER VETERA F 01:29:29 107 107
218 IMMA CAMPDERROS MASTER F 01:29:32 107 107
219 RAÜL PÈREZ MARTÍNEZ SENIOR M 01:29:38 93 93
220 JOAN POL PONS VETERA M 01:29:44 93 93
221 SHEILA MONTALVO GÓMEZ SENIOR F 01:29:51 107 107
222 CARLES MONGAY IBAÑEZ VETERA M 01:30:31 92 92
223 SALVA MAS CAPDEVILA SENIOR M 01:30:33 92 92
224 DANI POQUET ROIG SENIOR M 01:30:35 92 92
225 MARCOS ANTONIO DE GEA VIDAL VETERA M C.E.MADTEAM 01:30:36 92 92
226 ANTONIO CUESTA CORREDERAS MASTER M 01:30:42 92 92
227 RAUL PELAEZ BAUDET SENIOR M 01:30:47 92 92
228 NIEVES GÒMEZ DELGADO SENIOR F 01:30:53 106 106
229 AURORA PAYÁ SENIOR F 01:31:04 105 105
230 MIGUEL ANGEL REYES DIAZ MASTER M EVASION BLUE LINE VILANOVA 01:31:07 92 92
231 MARIA SILES ARIAS VETERA F A.E.XTERRARUN 01:31:35 105 105
232 DANI PUJOL MERLOS VETERA M A.E.XTERRARUN 01:31:37 91 91
233 MARTIN BELLAVISTA VERTEDOR VETERA M SOFOKAOS GQC 01:31:40 91 91
234 CRIS LÓPEZ AFONSO VETERA F A.E.XTERRARUN 01:32:02 104 104
235 NORA OJEDA ACOSTA SENIOR F 01:32:21 104 104
236 JORDI MUÑOZ CHANES VETERA M MAMBERO RUNNING 01:32:46 90 90
237 JUAN CARLOS CASCALES ANGELES MASTER M MAMBERO RUNNING 01:32:49 90 90
238 ANTONIO CALVO PARRA BRAVO DE SOTO MASTER M 01:33:41 89 89
239 MARIBEL RECATALA CHICHES VETERA F A.E.XTERRARUN 01:34:01 102 102
240 DAVID GARCIA LÓPEZ SENIOR M 01:34:07 89 89
241 MARTA BARRIERAS SENIOR F 01:34:57 101 101
242 RAUL GARRIDO MEDINA VETERA M KTOLIC TRAIL 01:35:14 88 88
243 MARTA BENITO PAREDES SENIOR F LOS BENITOS TEAM 01:35:31 101 101
244 REBECA BENITO PAREDES VETERA F LOS BENITOS TEAM 01:35:35 100 100
245 RAQUEL BALLESTEROS ARENAS SENIOR F TÀNDEM TEAM 01:35:50 100 100
246 XAVIER GUARDIET MAS SENIOR M TÀNDEM TEAM 01:35:52 87 87
247 DAVID ROMERO GARCIA SENIOR M 01:36:07 87 87
248 ROGER ARCHILLA ALBET VETERA M AE TALAIA 01:36:08 87 87
249 ANTONIO RICO MUÑOZ MASTER M MAMBERO RUNNING 01:36:42 87 87
250 JOSEP MARTÍN RIBERA SENIOR M MAMBERO RUNNING 01:36:45 87 87
251 ALBERT DEL REY DE HARO SENIOR M 10 KM O MES 01:37:15 86 86
252 IGNASI PASCUAL GRANOLLES VETERA M 01:37:26 86 86
253 ALEXANDER HERRERA MONFORTE SENIOR M 01:37:44 86 86
254 MANUEL PEREZ SERRANO MASTER M 01:37:47 86 86
255 ELENA CASTRO CORREA VETERA F 01:38:24 98 98
256 IGNASI ALSO DE ORIOZOLA SENIOR M 01:38:36 85 85
257 MARY GOMEZ TIERRASECA VETERA F FILIRUN VENDRELL 01:39:01 97 97
258 JOSEP FIGUERAS FIGUERAS VETERA M FILIRUN VENDRELL 01:39:02 85 85
259 CONCHI LAGUNA SASTRE SENIOR F A.E.XTERRARUN 01:39:46 96 96
260 MERCE BONASTRE VETERA F A.E.XTERRARUN 01:39:47 96 96
261 ANTONIA CARDENAS BARRERA SUPERMASTER F A.E.XTERRARUN 01:39:49 96 96
262 NEUS CANET VIDIELLA MASTER F A.E.XTERRARUN 01:39:51 96 96
263 NÚRIA GUARDIOLA BRULL VETERA F 01:39:52 96 96
264 JUANMI GONZÁLEZ VETERA M MAMBERO RUNNING 01:40:14 84 84
265 JAVIER FERNÁNDEZ MEDRANO SUPERMASTER M SENIOR RUNNERS TEAM 01:40:21 83 83
266 ANNA GRAELLS NOGUEROLA SENIOR F ESPORTS TRUGA 01:40:40 95 95
267 SANTI VIDAL MELÓ SENIOR M 01:40:45 83 83
268 MERITXELL DEFEZ FERNÁNDEZ SENIOR F MAMBO RUNNERS 01:42:57 93 93
269 DENISE DE RAMON VILAS SENIOR F 01:42:58 93 93
270 SONIA ESTEVEZ ROBLES SENIOR F 01:43:03 93 93
271 RICARDO GALINDO PINEDA SENIOR M TRANSTRIATLON 01:43:05 81 81
272 MARIA CARMEN VILAMAJÓ TUTUSAUS MASTER F 01:44:12 92 92
273 JENNIFER HERVE SENIOR F FINCAS LA MASIA 01:44:26 92 92
274 JAVIER POZO SENIOR M 01:44:28 80 80
275 MONTSE MORENO SENIOR F 01:44:30 92 92
276 GEANINA STIR SENIOR F FINCAS LA MASIA 01:45:03 91 91
277 AARÓN ZÚÑIGA SENIOR M LOS REYES DEL BARRIO 01:47:40 78 78
278 GEMMA MUÑOZ GARCIA VETERA F A.E.XTERRARUN 01:50:26 87 87
279 JOSE MUÑOZ SANTOS VETERA M A.E.XTERRARUN 01:50:28 76 76
280 MARIA ROSA PELEJÀ GRAELL MASTER F A.E.XTERRARUN 01:54:01 84 84
281 MAISE FERNÁNDEZ OJEDA VETERA F 01:54:23 84 84
282 ELISABET VERGES FERNANDEZ VETERA F 01:54:29 84 84
283 LLUIS PUJOL VALLÈS SUPERMASTER M 01:54:41 73 73