Classificació General - Cursa de l'Encantada.25K 2018 25 Km

Posició Nom Cognoms Categoria Sexe Equip Temps Total Punts Punts Extres Total
1 ALEJANDRO VILLARINO JUNIOR M 02:04:17 182 25 207
2 JOAN GALIMANY SENIOR M CLUB ATLETISME VILAFRANCA 02:08:00 177 20 197
3 JORDI SERRA ROCA SENIOR M 02:09:53 174 15 189
4 PEDRO GARCIA VETERA M 02:10:23 173 10 183
5 FERRAN SALAS PASTALLE SENIOR M MINDUNDIS TEAM 02:13:43 169 9 178
6 GUILLEM ORTEGA, GUILLEM SENIOR M CEP 02:13:54 169 8 177
7 JUANKA MORENO MARTÍNEZ SENIOR M CLUB ATLETISME VILAFRANCA 02:14:21 168 7 175
8 JORDI SOLÉ SENIOR M 02:15:21 167 6 173
9 MARC MARTÍ SENIOR M 02:15:21 167 5 172
10 JORDI BRICOLLÉ SANCHO JUNIOR M 02:17:37 164 4 168
11 FÉLIX ROSCO SENIOR M CAPSULE CORP. 02:19:14 162 3 165
12 TONI MATARÓ SENIOR M 02:20:49 161 2 163
13 MANUEL GALLEGO FERNANDEZ MASTER M MASQUEFA TRAIL 02:21:12 160 1 161
14 DÍDAC ALMANZA DIAZ VETERA M RUNNINGBITLLES 02:22:20 159 159
15 CRISTOBAL LOPEZ BLANCAS MASTER M 02:23:44 157 157
16 MIGUEL CAMACHO LARA SENIOR M SPARTA CUNIT 02:24:30 157 157
17 MARÇAL FONT FORNS JUNIOR M TABOLA VINS TEAM 02:25:20 156 156
18 RUBEN LÓPEZ BAÑOS JUNIOR M CROSSBOX 02:25:23 156 156
19 ANDREU LÓPEZ ANADÓN MASTER M C.A. ATLETES VNG 02:26:36 154 154
20 SERGI RABELLA GOL SENIOR M SARROCA BIKERS 02:27:18 154 154
21 HECTOR FREIJO GARCIA JUNIOR M MASQUEFA TRAIL 02:29:15 152 152
22 AIDA PÉREZ SOLER SENIOR F EVASION RUNNING VILANOVA 02:29:32 182 25 207
23 JOAN CARLES GILETE SALADO VETERA M ESPAI TRAIL 02:29:35 151 151
24 MIGUEL VACARES ROYO VETERA M 02:29:53 151 151
25 BÚFAL CABAU VAELLO MASTER M 02:31:08 150 150
26 ISAAC GRIMA SIGALAT SENIOR M 02:31:56 149 149
27 JORDI AGUSTI CASANOVAS VETERA M GRUP DE MUNTANYA SANT SADURNI 02:31:58 149 149
28 JOAN CARLES IZQUIERDO GUASCH VETERA M JA3 02:32:26 148 148
29 MIQUEL COMPTE I URPÍ VETERA M APRENENT DEL MESTRE TURDIU 02:33:19 148 148
30 GABRIEL MARIA MANCILLA SENIOR M SPARTA CUNIT 02:34:11 147 147
31 ANTONIO AGUT DOMENECH MASTER M C.A.O. 02:34:38 146 146
32 TOMAS LOPEZ CASTELLANOS SENIOR M PROYECTOPOL 02:35:11 146 146
33 CARME BALLESTEROS ROSA MASTER F MATINERS TEAM 02:37:03 173 20 193
34 JOAN ROIG DE LA ROSA VETERA M 02:38:29 143 143
35 GORGO GONGORA JIMENEZ SENIOR M CE DEPORUNNERS 02:38:33 143 143
36 JAUME GRIMAU JUNIOR M 02:39:25 142 142
37 FLORENTIN RADU SENIOR M FONDISTES PENEDÈS 02:39:29 142 142
38 ELOI CUSCÓ JUNIOR M FONT-RUBÍ 02:40:56 141 141
39 SILVIA PÉREZ MARTÍNEZ SENIOR F UNIÓN DEPORTIVA VEGETARIANA 02:41:09 169 15 184
40 JORDI RIBAS AVALO VETERA M C.E. FENT AMICS 02:43:15 139 139
41 ANDRES CHIMENO DELGADO SENIOR M 02:44:36 137 137
42 TONI MORERA VETERA M 02:44:59 137 137
43 XAVI GUITART SENIOR M 02:45:04 137 137
44 CARLES ROCA VETERA M CASTELLERS DE VILAFRANCA 02:45:08 137 137
45 DANI JIMÉNEZ BRANERA SENIOR M CE TRAIL TARRACI 02:45:45 136 136
46 JORDI ROMEU SENIOR M 02:45:47 136 136
47 ANNA CASELLAS MILÀ SENIOR F 02:45:58 164 10 174
48 JEPI PLANAS SENIOR M 02:46:56 136 136
49 MONTSERRAT ELIAS TRIVIÑO VETERA F A.E.XTERRARUN 02:47:05 163 9 172
50 JORDI VENTURA SENIOR M ASS. ESP SANT GRAU 02:48:39 134 134
51 JORDI MARTINEZ MAZCUÑAN SENIOR M RUNNINGBITLLES 02:49:30 133 133
52 XAVI PÉREZ IBÁÑEZ JUNIOR M 02:50:40 133 133
53 JOAN BLANCH BATET JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 02:50:40 133 133
54 SERGI FERRER VERGE VETERA M CEP 02:50:49 132 132
55 MÍRIAM FLORES AYALA VETERA F A.E.XTERRARUN 02:50:55 159 8 167
56 MARK JAMES DOUGAN MASTER M 02:52:23 131 131
57 SERGIO ESPUÑA GÓMEZ SENIOR M CLUB ATLETISME OLESA 02:52:36 131 131
58 JOSÉ DÍAZ ROMÁM VETERA M 02:53:01 131 131
59 ANTONIO RIBELL GIRBAU MASTER M MATINERS TEAM 02:53:21 130 130
60 MARIA JOSE DELGADO PLAZA MASTER F MATINERS TEAM 02:53:22 157 7 164
61 ÒSCAR MARTIN VETERA M CLUB ESPORTIU TRAIL LAIA DIEZ 02:55:27 129 129
62 MARC BERNABE VETERA M TRIACTIVA 02:55:30 129 129
63 IVAN FERNANDEZ QUESADA SENIOR M 02:55:58 129 129
64 ENRIC GUILLEN VETERA M GIRES 02:59:48 126 126
65 LAIA MARTÍ NEBOT VETERA F CEP 03:00:07 151 6 157
66 ANNA RUIZ CASTRO MASTER F C.A.O. 03:00:07 151 5 156
67 MANEL MEGIAS NEVADO MASTER M A.E.XTERRARUN 03:01:10 125 125
68 IGNASI GIL PALACIOS SUPERMASTER M SANSASUA...TOT 03:01:16 125 125
69 XAVI ALONSO NOGUES MASTER M 03:01:26 125 125
70 FERNANDO FREIJO ESPIN MASTER M MASQUEFA TRAIL 03:02:19 124 124
71 GERARD VIA TROTONDA VETERA M 03:02:53 124 124
72 MERCÈ LLOPART VENTURA VETERA F 03:03:04 149 4 153
73 YUMEY CISNEROS VETERA F 03:03:51 148 3 151
74 JOSEP MOYA MATAS VETERA M 03:04:08 123 123
75 JOAN GARCIA GILABERT MASTER M 03:05:42 122 122
76 JORDI FERNANDEZ BALSELLS MASTER M 03:06:36 121 121
77 ELISA MAS SENIOR F 03:06:50 146 2 148
78 PERE GALIMANY BAGES SENIOR M FONT-RUBÍ 03:07:30 121 121
79 BARTOLOME PEREZ CHINCHILLA VETERA M A.E.XTERRARUN 03:07:33 121 121
80 JORDI OLLER RECASENS VETERA M CASTELLERS DE VILAFRANCA 03:08:02 120 120
81 DAVID PARDO MASTER M 03:12:23 118 118
82 ARSENIO ALONSO ORTEGA VETERA M C.E TRAIL TARRACO 03:13:29 117 117
83 VANESSA PIJOAN CASANOVAS VETERA F A.E.XTERRARUN 03:19:11 137 1 138
84 CARLOS LORIENTE VALERO VETERA M EVASION RUNNING VILANOVA 03:23:56 111 111
85 STELLA OSTERHOFF SENIOR F DEPORTISTAS EII 03:28:10 131 131
86 EDUARD MIRALLES SENIOR M RUNNINGBITLLES 03:29:28 108 108
87 DAVID VILATARSANA BALASTEGUI MASTER M SEAT RUNNERS 03:29:34 108 108
88 AINOHA BARREÑADA SENIOR F 03:29:34 130 130
89 LORENA BERNALDEZ SENIOR F IRONWILL ATHLETES 03:29:48 130 130
90 MONTSERRAT BARRERA SÁNCHEZ SENIOR F 03:32:00 128 128
91 MONTSE MERCADÉ SUPERMASTER F A.E.XTERRARUN 03:32:42 128 128
92 MARIBEL CABANILLAS GARCIA SENIOR F MASQUEFA TRAIL 03:37:38 125 125
93 JOSÉ MUÑOZ SANTOS VETERA M A.E.XTERRARUN 03:46:26 100 100
94 MONTSERRAT CORREDERA SENIOR F 03:54:07 116 116