Classificació General - Cursa de l'Encantada.12K 2018 12 Km

Posició Nom Cognoms Categoria Sexe Equip Temps Total Punts Punts Extres Total
1 JOSE A. GONZALEZ SENIOR M UEC ANOIA 00:55:15 165 25 190
2 CARLOS HERRERAS SENIOR M IRONWILL ATHLETES 00:55:43 164 20 184
3 YOUSSEF ZERROUD JUNIOR M ACTUA SCCL 00:56:20 162 15 177
4 DAVID BORRAS VALLS SENIOR M UEC ANOIA 00:56:27 161 10 171
5 JESÚS PARRA SOLÍS VETERA M CASAB 00:56:45 161 9 170
6 ERIK CALERO JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 00:57:24 159 8 167
7 JOAN PARTE FERNÁNDEZ SENIOR M ACADÈMIA AULA SUPORT CALAFELL 00:57:24 159 7 166
8 DAVID PATIÑO UBIA SENIOR M UEC ANOIA 00:57:42 158 6 164
9 ADRIAN GAZQUEZ OLIVARES SENIOR M ESPORTIU PENEDÈS 00:57:48 158 5 163
10 LLUÍS SALCEDO BENEDICTO SENIOR M ESPORTIU PENEDÈS 00:58:05 157 4 161
11 XAVIER PATIÑO UBIA VETERA M UEC ANOIA 00:58:12 157 3 160
12 JORDI MIRÓ LÓPEZ SENIOR M CE DEPORUNNERS 00:58:57 155 2 157
13 JOAN CARLES BLANCH CABAU SENIOR M EVASION RUNNING VILANOVA 00:59:14 154 1 155
14 JORDI FORT BUSTOS VETERA M 00:59:59 152 152
15 CARLOS DÍAZ SENIOR M EVASION RUNNING VILANOVA 01:00:06 152 152
16 DIEGO SANSON SOLER MASTER M CANIJOS RUNNERS TEAM 01:00:55 150 150
17 SERGIO LOZANO VETERA M FILIRUN 01:01:18 149 149
18 JAUME ANTON MOYA SENIOR M INTERCROSSFIT 01:02:02 147 147
19 JORDI BALAGUER LLORENS SENIOR M CORREDORS.CAT 01:02:14 146 146
20 ESTEVE PI ROS MASTER M FONDISTES PENEDÈS 01:02:35 146 146
21 SERGI RETAMAL ROVIRA SENIOR M +3000! 01:03:23 144 144
22 NACHO SASSELLI VALLÈS VETERA M 01:03:56 143 143
23 TONI PALOMO SENIOR M 01:04:27 141 141
24 VICTOR GONZALEZ SENIOR M 01:05:31 139 139
25 DANIEL CÁCERES JUNIOR M 01:05:35 139 139
26 FÉLIX BATALLER RIVAS SENIOR M GRUP ATLÈTIC TMB 01:05:36 139 139
27 TESIFÓN SÁNCHEZ SÁNCHEZ VETERA M CASTILLO ATHLETIC GROUP 01:06:01 138 138
28 JOSEP PONT MORROS SENIOR M ORO DI NAPOLI 01:06:04 138 138
29 BELÉN ORTIZ FIGUERAS SENIOR F EVASION RUNNING VILANOVA 01:06:13 165 25 190
30 XAVI ALMELA MARTÍNEZ SENIOR M A.E MATXACUCA 01:06:15 138 138
31 GERARD MATAS SENIOR M RUNNERS PUIGDALBÈR 01:06:22 137 137
32 HECTOR VERGARA BADIA JUNIOR M 01:06:49 136 136
33 SENÉN JARAMILLO VETERA M ESPORTIU PENEDÈS 01:06:51 136 136
34 AINA SISCART JUNIOR F CENTRE EXCURSIONISTA LLORENÇÀ 01:07:01 163 20 183
35 ORIOL ALVAREZ JUNIOR M 01:07:03 136 136
36 LAURA TERUZZI MASTER F RUNNERS SANT ADRIÀ 01:07:12 163 15 178
37 JOSEP GALOFRÉ BARO SENIOR M 01:07:25 135 135
38 JOSE Mª BOSCH BALSERA SENIOR M GRUP MUNTANYA PUIG DALBER 01:07:44 135 135
39 JORDI LUCIA OLIVERAS MASTER M RUNNERS SANT ADRIÀ 01:07:44 135 135
40 JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ VETERA M MADTEAM 01:08:59 132 132
41 NATI RUBIO, NATI VETERA F ESPORTIU PENEDÈS 01:09:12 158 10 168
42 JOSE MANUEL TORRES GUZMAN SENIOR M FONDISTES PENEDÈS 01:09:22 131 131
43 PAULINO LARREA LACASA MASTER M 01:10:37 129 129
44 FÈLIX GARCIA SENIOR M PURETES 01:11:37 127 127
45 MARC ROMEU COLS VETERA M RUNNINGBITLLES 01:11:38 127 127
46 JORDI CALLAU SOLER VETERA M METALBIKERS 01:11:39 127 127
47 NIL TORRES GALIMANY JUNIOR M 01:11:51 127 127
48 MARC TORT SONET SENIOR M 01:12:03 127 127
49 LOLA MATAS BÉJAR VETERA F 01:12:16 151 9 160
50 XAVIER DAMICO VETERA M ESPORTIU PENEDÈS 01:12:22 126 126
51 JOAN OLLE SENIOR M METALBIKERS 01:12:39 125 125
52 JUAN MANCEBO SIERRA MASTER M LA BOTIGA DE LA SÍLVIA 01:12:43 125 125
53 MARIA CARME OLAYA GUZMAN SENIOR F LES CABANYES 01:12:59 150 8 158
54 GERARD SOLÉ SENIOR M METALBIKERS 01:13:43 124 124
55 GISSELA RAMOS LOOR SENIOR F 01:13:59 148 7 155
56 MERCÈ MARCOS SOLIAS VETERA F MASQUEFA TRAIL 01:14:04 148 6 154
57 MIRIAM PALACIOS GARCIA VETERA F 01:14:05 147 5 152
58 JAVIER GOMEZ VETERA M 01:14:05 123 123
59 JOSECHU MARTÍNEZ MASTER M RUNNERS EL VENDRELL 01:14:07 123 123
60 CESAR GOMEZ VETERA M RUNNERS EL VENDRELL 01:14:08 123 123
61 JUAN ANTONIO LOPEZ PEREZ MASTER M 01:15:41 120 120
62 XAVIER PUJOL PLANS MASTER M CORCATS 01:16:07 120 120
63 CRISTIAN ANDRES SALAZAR FLOREZ SENIOR M 01:16:44 119 119
64 ANGEL LUIS AURAL MACHIN MASTER M ORCASUR 01:16:51 119 119
65 ALBERT TORRENTS SENIOR M +3000! 01:17:28 118 118
66 DIONI MONSALVE MORALES SENIOR F FONDISTES PENEDÈS 01:17:51 140 4 144
67 CARLOS MARQUEZ GUERRERO VETERA M 01:17:51 117 117
68 ANTONIO VILLARROYA SENIOR M 01:18:16 116 116
69 XAVIER GARRIGA ANDREU VETERA M MASQUEFA TRAIL 01:18:54 116 116
70 JAUME ENRIC ZAMORA ESCALA MASTER M CORREDORS.CAT 01:18:58 115 115
71 CRISTINA SERRANO SENIOR F IRONWILL ATHLETES 01:19:31 137 3 140
72 CARLA LÓPEZ BARRENECHEA MASTER F CE DEPORUNNERS 01:19:36 137 2 139
73 PACO CARREÑO MASTER M 01:19:39 114 114
74 PEDRO COBO VETERA M 01:19:39 114 114
75 GEMMA ROSINÉS POCH MASTER F 01:19:42 137 1 138
76 TONI BONDIA FABREGAT VETERA M CE FENT AMICS 01:19:47 114 114
77 SERGI RIALP VETERA M 01:19:47 114 114
78 PAU HORMIGOS DIAZ MASTER M T2 MONJOS 01:20:10 114 114
79 MIREIA ALEMANY SENIOR F INTER CROSSFIT 01:20:16 136 136
80 JOSEP FUENTE MUNTANE MASTER M MASQUEFA TRAIL 01:20:49 113 113
81 CARLOS VALENTIN VETERA M A.E.XTERRARUN 01:20:56 113 113
82 JORDI RIGOL MESTRES VETERA M 01:21:11 112 112
83 TITUS GÜELL I TORNER SUPERMASTER M CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADA 01:21:21 112 112
84 LAURA VILLANUEVA CORDOBES VETERA F 01:22:29 132 132
85 LLUIS COBALEDA MARTÍNEZ VETERA M SQM 01:22:45 110 110
86 SALVADOR PAUNÉ OLIVÉ VETERA M SQM 01:22:47 110 110
87 CARLES XAVIER RAVENTOS BUSQUETS VETERA M CE DEPORUNNERS 01:22:53 110 110
88 SUSANA SALVATIERRA LÓPEZ VETERA F CASTILLO ATHLETIC GROUP 01:23:18 131 131
89 RICARD ANDREU ALVARADO MASTER M C.N.CALDES 01:23:28 109 109
90 ANA MONTES BUERA VETERA F GEPS 01:23:31 131 131
91 RAUL VIDAL GARCIA SENIOR M RUNNINGBITLLES 01:23:53 109 109
92 LLUIS BALAGUE SERENA VETERA M FONDISTES PENEDÈS 01:24:19 108 108
93 RICARD SALA PAU VETERA M BTT FONT-RUBI 01:25:03 107 107
94 AMIN HAMRA JUNIOR M 01:25:38 106 106
95 IGNASI PASCUAL GRANOLLES VETERA M 01:25:51 106 106
96 ESTHER ESCLASANS JUNYENT VETERA F CORREM PER LA TERRA 01:26:17 127 127
97 FLOREN AVILA SERVAN MASTER M 01:26:20 106 106
98 NURIA RIGOL MESTRES SENIOR F RUNNINGBITLLES 01:26:26 126 126
99 ANNA PEREZ GARCIA MASTER F A.E.XTERRARUN 01:26:28 126 126
100 MONTSE FONT VETERA F VINYARUNNERS 01:26:35 126 126
101 CONCHI LAGUNA SENIOR F A.E.XTERRARUN 01:26:49 126 126
102 GLÒRIA DOT SENIOR F CAVE CANEM 01:26:57 126 126
103 ANA SÁNCHEZ VILCHEZ MASTER F MASQUEFA TRAIL 01:28:11 124 124
104 DIDAC ALARCON TENES MASTER M CENTRE EXCURSIONISTA HORTA 01:28:29 103 103
105 MAR FERRER PUBILL VETERA F A.E.XTERRARUN 01:29:13 122 122
106 ESTHER ANGLES FOLCH VETERA F CLUB ESPORTIU KORRETONENCS 01:29:24 122 122
107 SILVIA GM SENIOR F 01:29:30 122 122
108 ANTONIO VILLARROYA MARTINEZ SUPERMASTER M 01:29:35 102 102
109 MAR GARCIA ARBOLES SENIOR F 01:32:12 119 119
110 ESTER ARBOS SENIOR F MEEEEL RUNNING 01:32:40 118 118
111 CRISTIAN RAMON SENIOR M MEEEEL RUNNING 01:32:41 98 98
112 BORJA GAREA VAQUERO SENIOR M MINDUNDIS TEAM 01:33:03 98 98
113 ARIANNA OYONARTE JUNIOR F FONT-RUBI 01:33:58 116 116
114 MARIONA JARAMILLO CIVILL JUNIOR F ESPORTIU PENEDÈS 01:33:58 116 116
115 ANTONI MARIN PARELLADA SUPERMASTER M CAESP 01:34:02 97 97
116 MIQUEL ANGEL CARRETO LOPEZ VETERA M 01:34:05 97 97
117 RAMON RECASENS CERVERA SUPERMASTER M CLUB ATLETISME VILAFRANCA 01:35:11 96 96
118 CARMEN EXPÓSITO ESPALLARGAS MASTER F FONDISTES PENEDÈS 01:35:11 115 115
119 IVAN BENABARRE LLIBRE SENIOR M RUNNERS SANT ADRIÀ 01:35:16 96 96
120 YOLANDA LUCIA JIMENEZ SENIOR F RUNNERS SANT ADRIÀ 01:35:17 115 115
121 VERONICA CIUDAD VETERA F 01:35:25 115 115
122 CRISTINA LÓPEZ ALFONSO VETERA F A.E.XTERRARUN 01:35:27 114 114
123 NACHO CABELLO LOPEZ VETERA M 01:35:28 95 95
124 ANTONIO CALVO-PARRA BRAVO DE SOTO MASTER M 01:35:28 95 95
125 MARIBEL RECATALA VETERA F A.E.XTERRARUN 01:35:49 114 114
126 FRANCISCO JIMENEZ RAMOS SUPERMASTER M L'AIRE SPORT 01:36:03 95 95
127 IAIN Ó HANNAIDH I MAC AOIDH SUPERMASTER M CORREDORS.CAT 01:36:31 94 94
128 JAUME CAMPMANY MARINE MASTER M 01:38:21 93 93
129 CESC CIVIT VETERA M 01:38:30 93 93
130 ELI ABAD VETERA F 01:38:30 111 111
131 ANTONIA CARDENAS BARRERA SUPERMASTER F A.E.XTERRARUN 01:38:40 111 111
132 MERCE BONASTRE VETERA F A.E.XTERRARUN 01:38:40 111 111
133 SANDRA AURA VETERA F 01:39:18 110 110
134 ARTUR LACARRA MASTER M 01:39:19 92 92
135 CONCHA CAÑAVERAS VETERA F 01:39:43 110 110
136 MANEL SUBIRANA SARDA SUPERMASTER M 01:40:36 91 91
137 FELISA MORALES FERNÁNDEZ MASTER F 01:41:21 108 108
138 PILAR GALLEGO SABATE VETERA F FONDISTES PENEDÈS 01:41:27 108 108
139 JOSEP-GASPAR GARCIA TATO SUPERMASTER M PENYA 100KM 01:46:18 86 86
140 PEDRO JUAN VILASECA GESTEIRO MASTER M CM.SIGUEME 01:47:21 85 85
141 MIQUEL ROSELL FERRER SUPERMASTER M 01:49:10 84 84
142 MONTSE ROSELL TORRAS SENIOR F 01:49:11 100 100
143 MARIONA BLANCH BATET JUNIOR F ESPORTIU PENEDÈS 01:49:46 100 100
144 MARTA BENAGES JUNIOR F 01:50:29 99 99
145 MARY GARCIA BELTRÁN MASTER F MASQUEFA TRAIL 01:50:30 99 99
146 PILAR MITJANS BADELL SUPERMASTER F CLUB ATLETISME VILAFRANCA 01:53:00 97 97
147 LINA CAMPRUBI SANTASUSANA MASTER F UNIÓ COLOMENCA D'ATLETISME UCA 02:02:44 89 89
148 JOSEP ADMETLLA MASERAS SUPERMASTER M SOCIETAT ATLÈTICA CORBERA 02:11:17 69 69
149 Mª DOLORS MONTOLIU PEEREZ SUPERMASTER F 02:38:32 69 69
150 RUBÈN BARBA I ABELLA VETERA M KURTITS 03:00:07 51 51