Classificació General - Correbocs 2018 15 Km

Posició Nom Cognoms Categoria Sexe Equip Temps Total Punts Punts Extres Total
1 Adria Colomer Fortuny JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:06:06 170 25 195
2 Joan Morera SENIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:06:48 168 20 188
3 Toni Pallares Grima VETERA M RUNNING CEM VALLIRANA 01:07:53 166 15 181
4 Arnau Marin Montaner JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:08:02 165 10 175
5 Rafa García Sánchez VETERA M ULTRATARATS FOREVER 01:09:16 162 9 171
6 Joan Galimany Tubella SENIOR M CLUB ATLETISME VILAFRANCA 01:09:33 162 8 170
7 Joan Carles Blanch Cabau SENIOR M EVASION RUNNING VILANOVA 01:12:43 155 7 162
8 Joan Parte Fernández SENIOR M ACADÈMIA AULA SUPORT CALAFELL 01:12:48 154 6 160
9 David Lain Ortega SENIOR M CLUB ATLÈTIC SANT VICENÇ DELS HORTS 01:13:08 154 5 159
10 Jordi Bricollé Sancho JUNIOR M ÀNIMA D'ESPORTS 01:13:18 153 4 157
11 Adrian Gazquez Olivares SENIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:13:22 153 3 156
12 Sergi Rabella SENIOR M SARROCA BIKERS 01:13:35 153 2 155
13 Juanka Moreno Martínez SENIOR M CLUB ATLETISME VILAFRANCA 01:14:09 152 1 153
14 Albert Ferre Ruiz SENIOR M AE BLANCAFORT 01:14:10 152 152
15 Jesús Parra Solís VETERA M CASAB 01:14:23 151 151
16 Antonio Peña Iglesias SENIOR M 01:15:17 149 149
17 Victor Gonzalez SENIOR M 01:17:56 144 144
18 David Bonet Morales MASTER M 01:18:05 144 144
19 Dani Gómez Conejero SENIOR M CA RAMBLAS DE AZUÉBAR 01:18:40 143 143
20 Diego Sansón Soler MASTER M CANIJOS RUNNERS TEAM 01:19:04 142 142
21 Isaac Grima Sigalat SENIOR M 01:19:32 141 141
22 Andreu López Anadón MASTER M C.A. ATLETES VNG 01:19:33 141 141
23 Javier Izquierdo Izquierdo MASTER M CEP 01:19:35 141 141
24 Xavi Amat Almeyda VETERA M 01:19:38 141 141
25 Jose Manuel Rodriguez Candon SENIOR M 01:20:53 139 139
26 Josep Saborido Cornejo VETERA M CLUB FUN RUNNERS 01:20:58 139 139
27 Jordi Agusti Casanovas VETERA M GRUP MUNTANYA SANT SADURNI 01:21:25 138 138
28 Joaquin Moreno Durà VETERA M ESSENCIAL TRIATLÓ 01:21:41 138 138
29 Alex Ardid Safont VETERA M SHOPTIC 01:22:25 136 136
30 Manuel Alcazar Salmeron SENIOR M URBATRAIL 01:23:00 135 135
31 César Vendrell Raventós MASTER M 01:23:30 135 135
32 Raimon Boquera Antich SENIOR M TEAM KALITRI 01:23:34 134 134
33 Miquel Compte I Urpí VETERA M APRENENT DEL MESTRE TURDIU 01:23:36 134 134
34 Tony Marin Lopez VETERA M 01:23:43 134 134
35 Marti Torrallardona SENIOR M 01:23:46 134 134
36 David Linares Aguilar VETERA M CE DEPORUNNERS 01:23:50 134 134
37 Gabri González Búrdalo VETERA M BLADE RUNNERS 01:24:11 133 133
38 Verónica Zaragoza Pérez VETERA F ULTRATARATS 01:24:30 170 25 195
39 Marcel Pinilla Pérez SENIOR M C.E. MINDUNDISTEAM TEAM 01:24:33 133 133
40 Xavier Gasull Conesa MASTER M TRAIL PUTXET 01:24:37 133 133
41 Ruben Vega Gallardo VETERA M 01:24:55 132 132
42 Joan Roig De La Rosa VETERA M 01:25:02 132 132
43 Sergio Marin VETERA M 01:25:07 132 132
44 Ricard Tomas Diez VETERA M SQ TEAM 01:25:12 132 132
45 Vicenç Planas Ballet MASTER M S.A.CORBERA 01:25:45 131 131
46 Jose Puertas Rodriguez VETERA M 01:25:58 131 131
47 Ricard Plaza Sendra VETERA M CLUB ATLÈTIC SANTA COLOMA DE QUERALT 01:26:04 131 131
48 Alex Ruiz Masachs VETERA M 01:26:12 130 130
49 Fara Faraboni Enriquez MASTER M 01:26:20 130 130
50 Búfal Cabau MASTER M BÚFALS DEL GARRAF 01:26:36 130 130
51 Xavi Domènech Gassol JUNIOR M PEYTUR RUNNERS 01:26:52 129 129
52 Joan Juvé Sabaté SENIOR M 01:26:53 129 129
53 Josep Maria Bosch Balsera SENIOR M GRUP MUNTANYA PUIGDALBER 01:27:10 129 129
54 Oscar Toledo Perez VETERA M CASAB 01:27:22 129 129
55 Adrià Ruiz Bielsa SENIOR M 01:27:28 128 128
56 Senén Jaramillo Busquets VETERA M ESPORTIU PENEDÈS 01:27:39 128 128
57 Ramon Domínguez Abril VETERA M 01:27:48 128 128
58 Juanjo Robles Sanchez SENIOR M TRI2WIN 01:28:03 128 128
59 Kurro Díaz Gordillo VETERA M MONRUNNERS 01:28:18 127 127
60 Marta Vidal Diaz SENIOR F RUNNING CEM VALLIRANA 01:28:37 162 20 182
61 Montserrat Elias Triviño VETERA F A.E.XTERRARUN 01:28:37 162 15 177
62 Pep Puig I Sanchis SENIOR M 01:28:42 127 127
63 Oscar Broto VETERA M 01:28:57 126 126
64 Jaime Castro Macia MASTER M 01:29:00 126 126
65 Josep Anglès Farnós VETERA M 01:29:10 126 126
66 Xavier Sanchez Campos MASTER M EVASIÓN RUNNING VILANOVA 01:29:14 126 126
67 David Junyent Almirall SENIOR M AEMDEKP 01:29:16 126 126
68 Jordi Lucia Oliveras MASTER M RUNNERS ST ADRIA 01:29:18 126 126
69 Miquel Pi Buira JUNIOR M 01:30:15 125 125
70 Jordi Moreno Villanueva VETERA M CE DEPORUNNERS 01:30:30 124 124
71 Juan Luis Fernández Muñoz SENIOR M 01:30:55 124 124
72 Joan Carles Arce Parellada VETERA M CAP 01:30:55 124 124
73 Daniel Lopez Victori VETERA M TRIATLO VALLIRANA 01:31:01 123 123
74 Ivan Ros Vendrell SENIOR M ORDALENCAMENT 01:31:11 123 123
75 Jose Garcia Garcia VETERA M 01:31:33 123 123
76 Salva Gracia Medina MASTER M 01:31:36 123 123
77 Rubén Domenech Adrián SENIOR M LOS FICHITAS 01:31:39 123 123
78 Oscar Ferrando Marimon SENIOR M 01:31:42 123 123
79 Mari Gracia Vaca VETERA F C.E. MINDUNDISTEAM TEAM 01:31:48 156 10 166
80 Arnau Bardi Mila SENIOR M ST. CRISTOFOL RUNNERS 01:32:02 122 122
81 Joan Blanch Batet JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:32:12 122 122
82 Jordi Callau Soler VETERA M METALBIKERS 01:32:16 122 122
83 Gerard Solé Porras SENIOR M METALBIKERS 01:32:17 122 122
84 Jordi Antón Martínez VETERA M 01:32:22 122 122
85 Xavier Marti Miguel VETERA M 01:32:43 121 121
86 Florentin Radu SENIOR M FONDISTES PENEDÈS 01:32:48 121 121
87 Josep Olivella Ros VETERA M FONDISTES PENEDÈS 01:32:48 121 121
88 José Agra Cecilia VETERA M 01:32:51 121 121
89 Xavier Damico Roig VETERA M ESPORTIU PENEDÈS 01:32:53 121 121
90 Juane Fernandez Marcos VETERA M BTT LA GIRADA 01:32:59 121 121
91 Mark James Dougan MASTER M 01:33:01 121 121
92 Isaac Martínez Tello JUNIOR M 01:33:04 121 121
93 Guillem Mensa Vendrell SENIOR M TEAM MENSA 01:33:09 121 121
94 Eduard Suñén Pinyol VETERA M CEP 01:33:16 120 120
95 Carles Melús Claramunt VETERA M DESPERTAFERRO 01:33:20 120 120
96 Domin Cañizares Rodriguez VETERA M 01:33:30 120 120
97 Roger Rovira Bonach SENIOR M 01:33:45 120 120
98 Albert Aragon Alemany SENIOR M 01:33:51 120 120
99 Juan Céspedes Herrera SUPERMASTER M C.N.SABADELL 01:33:59 120 120
100 Enric Guillen Belmez VETERA M GIRES 01:34:12 119 119
101 Ivanhoe Grau López VETERA M GIP MOLINS 01:34:26 119 119
102 Joan Ollé Romero SENIOR M METALBIKERS 01:34:35 119 119
103 Martín Colet Llansana MASTER M 01:34:44 119 119
104 Gerard De Las Mulas VETERA M 01:34:45 119 119
105 Ferran Paredes Arnáiz VETERA M 01:34:51 118 118
106 Carlos Gonzalez Rosado VETERA M RUNNING CEM VALLIRANA 01:35:06 118 118
107 Anna Sàbat SENIOR F LES PERDUDES 01:35:10 151 9 160
108 Javi Heredia González VETERA M LOS FICHITAS 01:35:20 118 118
109 Miquel Arnal Espinal MASTER M 01:36:17 117 117
110 Anna Montanyà Balcells VETERA F CLUB ATLÈTIC SANTA COLOMA 01:36:28 149 8 157
111 Sergi Rialp Gallego VETERA M 01:36:29 116 116
112 Pau Casas Pujol SENIOR M 01:36:33 116 116
113 Lola Matas Béjar VETERA F ESPORTIU PENEDÈS 01:36:34 149 7 156
114 Lluís Padró Farré SENIOR M 01:37:01 116 116
115 Miriam Flores Ayala VETERA F A.E.XTERRARUN 01:37:18 148 6 154
116 Mercè Llopart Ventura VETERA F 01:37:41 147 5 152
117 Josep Valldosera Coral MASTER M CE DEPORUNNERS 01:37:57 115 115
118 Albert Enrich Font VETERA M 01:38:27 114 114
119 Alejandro Solla Espeleta SENIOR M INGLOURIOUS RUNNERS 01:38:30 114 114
120 Pep Bertran Casas VETERA M LOCAL-ORDALENC 01:38:30 114 114
121 Joss Anton VETERA M 01:38:41 114 114
122 Ramon Cobacho VETERA M 01:38:42 114 114
123 Gemma Rosinés Poch MASTER F 01:38:57 145 4 149
124 Eduardo Martinez Pellicer VETERA M CASAB 01:39:05 113 113
125 Enric Font Prous VETERA M BLADE RUNNERS 01:39:06 113 113
126 Jose Antonio Gonzalez Lorenzo VETERA M MONRUNNERS 01:39:09 113 113
127 Alfons Gutierrez Garcia SENIOR M 01:39:28 113 113
128 Juan Pedro Sáez Rodríguez VETERA M RUNNING CEM VALLIRANA 01:40:13 112 112
129 Carlos Garcia Sangüesa MASTER M CLUB NATACIÒ SABADELL 01:40:22 112 112
130 Alejandro Navarro Nieto VETERA M NATACIÓ SABADELL 01:40:31 112 112
131 Manel Malave Garcia SENIOR M DALE RUNNER 01:41:10 111 111
132 Dioni Monsalve Morales MASTER F FONDISTES PENEDÈS 01:41:22 142 3 145
133 Narcís Munné Guirao VETERA M SELCAT 01:42:19 110 110
134 Dani Mullerat Figueras MASTER M ATLETIC SANTA COLOMA 01:42:40 109 109
135 Jordi Chamorro Rodriguez SUPERMASTER M 01:43:42 108 108
136 Ton Carreras Soler MASTER M A.E.XTERRARUN 01:43:49 108 108
137 Joaquim Mata Raventós SENIOR M 01:43:51 108 108
138 Jose Maria Lopez Perez MASTER M 01:44:01 108 108
139 Ana Ortí Luceno MASTER F POTA ROJA 01:44:01 138 2 140
140 Borja Arranz Ruiz VETERA M 01:44:14 108 108
141 David Figueras Fornieles SENIOR M URBATRAIL 01:44:29 108 108
142 Jordi Albiol SENIOR M 01:45:05 107 107
143 Gerard Rojo Torres JUNIOR M 01:45:25 107 107
144 Josep Corominas Argente Del Castillo SENIOR M 01:45:42 106 106
145 Carles Xavier Raventos Busquets VETERA M CE DEPORUNNERS 01:45:51 106 106
146 Manuel Paez VETERA M 01:46:21 106 106
147 Javier Antón Martínez VETERA M 01:46:29 106 106
148 Àlex Vidal SENIOR M 01:47:42 104 104
149 Manel Olivares Lupiáñez VETERA M MONRUNNERS 01:47:44 104 104
150 Juan Carrasco Vivas SENIOR M SIBARITAS EPIC RUN 01:47:48 104 104
151 Andres Mir Callejas VETERA M 01:48:03 104 104
152 Rafael Mir Callejas VETERA M 01:48:05 104 104
153 Monica Lujan Montserrat SENIOR F 01:48:06 133 1 134
154 Carlos Loriente Valero VETERA M EVASION RUNNING VILANOVA 01:49:31 103 103
155 Antonio Torres Castro SUPERMASTER M CLUB ATLÈTIC SANT VICENÇ DELS HORTS 01:49:37 103 103
156 Anna Valles VETERA F 01:49:44 131 131
157 Marc Amigó Pelfort VETERA M 01:50:33 102 102
158 Juan Castro Santero VETERA M 01:50:41 102 102
159 Jorge Paredes De Cristo VETERA M 01:50:50 101 101
160 Cristobal Castellon Ballabriga VETERA M 01:50:51 101 101
161 Jose Maria Tejero Ecija VETERA M 01:51:07 101 101
162 Esther Esclasans Junyent VETERA F CORREM PER LA TERRA 01:51:10 129 129
163 Sebastià Perez Baldellou SENIOR M 01:51:20 101 101
164 Orsi Nemeth SENIOR F 01:51:27 129 129
165 Mercè Rexach SENIOR F 01:52:45 127 127
166 Oliver Fernández SENIOR M 01:52:45 100 100
167 Anas Zekari JUNIOR M 01:53:53 99 99
168 Jonàs Vigueras Ruiz JUNIOR M 01:53:53 99 99
169 Ignasi Pascual Granolles VETERA M ATLETESVNGE 01:54:52 98 98
170 Eva Martinez VETERA F CEM VALLIRANA 01:55:38 124 124
171 Anna Catllà Rovira VETERA F CEP 01:56:11 124 124
172 Laura Guinart Morte VETERA F EVASIÓN RUNNING VILANOVA 01:56:11 124 124
173 Òscar Sanjurjo Pérez SENIOR M INGLOURIOUS RUNNERS 01:57:32 96 96
174 Leopoldo Silva Barrientos MASTER M 01:58:56 94 94
175 Albert Gallofre VETERA M 01:59:30 94 94
176 Antoni Marin Parellada SUPERMASTER M CAESP 01:59:32 94 94
177 Marc Peidro Llobet VETERA M POTA ROJA 02:00:09 94 94
178 José Luís López Rodríguez SENIOR M 02:00:29 93 93
179 Joan Ollé López MASTER M 02:00:53 93 93
180 Jose Luis Antón Montero VETERA M 02:01:17 93 93
181 Mariona Blanch Batet JUNIOR F ESPORTIU PENEDÈS 02:01:59 118 118
182 Virginia Restrepo Kerch SENIOR F RWU DIR MARAGALL 02:02:28 117 117
183 Raul Perez Martinez SENIOR M 02:06:17 89 89
184 Pedro Juan Vilaseca Gesteiro MASTER M CM.SIGUEME 02:10:20 86 86
185 Vanessa Calderón Muñoz VETERA F C.A. CANYELLAS 02:10:40 110 110
186 Elisabeth Serrano Salamanca VETERA F ATLETISME CANYELLES 02:11:01 110 110
187 Neus Canet Vidiella MASTER F A.E.XTERRARUN 02:11:06 110 110
188 Jose Antonio Espinosa Soto SENIOR M 02:11:50 85 85
189 Miriam Matallanas Carrillo SENIOR F 02:11:50 109 109
190 Antonia Cardenas Barrera SUPERMASTER F A.E.XTERRARUN 02:13:35 108 108
191 Rosa Coloma Martin SUPERMASTER F 02:17:07 105 105
192 César Casanova Augé VETERA M A.E.F.VON HIPPEL LINDAU 02:17:38 82 82
193 Ramon Serrano Garcia VETERA M DALE RUNER VONHIPPEL LINDAU 02:17:38 82 82
194 Victoriano Moreno González VETERA M KARAKOLILLO'S TEAM 02:30:25 75 75
195 Oscar Saez Alba MASTER M KARAKOLILLO´S TEAM 02:30:26 75 75