Classificació General - La Talaia, cursa de muntanya 25K.2018 25 Km

Posició Nom Cognoms Categoria Sexe Equip Temps Total Punts Punts Extres Total
1 IVAN CAMPS PUGA SENIOR M BUFF PRO TEAM 02:13:30 188 25 213
2 JAVIER PUIT JUSTE SENIOR M AE TALAIA 02:19:05 180 20 200
3 RAÚL ESTÉVEZ ÁLVAREZ SENIOR M A.E.MATXACUCA 02:24:14 174 15 189
4 ALEJANDRO VILLARINO RODRÍGUEZ JUNIOR M 02:25:59 172 10 182
5 JOAN GALIMANY TUBELLA SENIOR M CLUB ATLETISME VILAFRANCA 02:29:31 168 9 177
6 JOSEP FERRER VENTURA SENIOR M 02:31:47 165 8 173
7 MARC MASCARILL PLADEVEYA SENIOR M 02:32:43 164 7 171
8 ALBERT FERRE RUIZ SENIOR M AE BLANCAFORT 02:35:03 162 6 168
9 IVAN ARTIGAS REIXACH VETERA M HAGLÖFS 02:38:19 159 5 164
10 TONI RODES ARTIGAS VETERA M 02:40:18 157 4 161
11 JORGE RODRIGUEZ BAUTISTA VETERA M C.A. ATLETES VNG 02:40:35 156 3 159
12 TONI BACA MATAS VETERA M GRUP MUNTANYA PUIGDALBER 02:40:49 156 2 158
13 TONI MORERA PAGES VETERA M CEP 02:40:54 156 1 157
14 JUAN JOSE MASGRAU MAIRELES VETERA M CORRER Y CORRER 02:45:46 151 151
15 XAVI GARCIA ALAMO VETERA M RIPOLLET UNIO ATLETICA 02:46:22 151 151
16 TONI MATARO PASCUAL SENIOR M 02:47:43 150 150
17 ANGEL OBREGON SIERRA SENIOR M PICOS XTREME SPORT 02:48:48 149 149
18 ALVARO RUBIANO RODRIGUEZ VETERA M FILIRUN 02:49:08 148 148
19 GUILLEM ORTEGA NICOLAU SENIOR M CEP 02:49:28 148 148
20 SERGI JANSÀ I VAL JUNIOR M AE TALAIA 02:49:30 148 148
21 TXEMA COLOMER LÓPEZ MASTER M C.A. RUNNING 02:49:36 148 148
22 JORDI VIDAL CASAÑAS VETERA M 02:50:49 147 147
23 PERE MARSE VIDAL VETERA M BORN TO VERTICAL RUN 02:51:35 146 146
24 MARC CLEMENTE PIÑOL SENIOR M C.A. ATLETES VNG 02:51:54 146 146
25 VÍCTOR RUIZ GIRALDE VETERA M 02:52:25 146 146
26 JUANKA MORENO MARTÍNEZ SENIOR M CLUB ATLETISME VILAFRANCA 02:53:02 145 145
27 JAVIER MORUECO TORRECILLAS VETERA M 02:53:42 144 144
28 MANUEL PLAZA SIERRA MASTER M 02:53:56 144 144
29 DIEGO SANSÓN SOLER MASTER M CANIJOS RUNNERS TEAM 02:54:24 144 144
30 JOAN CALLEJÓN BOQUERA SENIOR M 02:54:55 143 143
31 IVAN FRESNO GONZALEZ SENIOR M LOS TARAOS 02:54:59 143 143
32 FRAN ROMERO SAEZ VETERA M C.A. CANYELLES 02:55:46 143 143
33 PEDRO LOPEZ ALVAREZ VETERA M C.A. RUNNING 02:56:04 143 143
34 DAVID OCARIZ FERREIRO VETERA M WWW.ELGARRAFENBTT.COM 02:56:05 143 143
35 FÉLIX ROSCO GIL SENIOR M CAPSULE CORP. 02:56:12 142 142
36 AIDA PEREZ SOLER SENIOR F EVASION RUNNING VILANOVA 02:56:21 188 25 213
37 CARLOS PAZ VETERA M 02:56:37 142 142
38 XAVI GONZALO PUIGBÒ VETERA M DESMUNTAMARGES NAVÀS 02:57:33 141 141
39 JORDI GARCIA ANISA SENIOR M CORREM PER LA TERRA 02:59:34 140 140
40 JAVIER BERNABE ALIAS SENIOR M C.A. ATLETES VNG 03:00:38 139 139
41 JAUME CUSINÉ DOMÈNECH SENIOR M CEP 03:01:49 138 138
42 MARC ALBIÑANA SOLER VETERA M LUNAICLA RUN 03:03:17 137 137
43 CARLES VELASCO ABAD VETERA M 03:03:21 137 137
44 GABRI GONZÀLEZ BÚRDALO VETERA M BLADE RUNNERS 03:03:52 137 137
45 MIGUEL CAMACHO LARA SENIOR M SPARTA CUNIT 03:04:37 136 136
46 NEREA COSTAL CRUZ SENIOR F C.A. RUNNING 03:05:44 179 20 199
47 ALEJANDRO SAAVEDRA MATA SENIOR M 03:09:44 132 132
48 JORDI NOGUERAS OLIETE VETERA M 03:09:49 132 132
49 XAVIER IBARZO CALVET SENIOR M ST. CRISTOFOL RUNNERS 03:10:11 132 132
50 DAVID BERTRAN AMELL VETERA M 03:10:39 132 132
51 ALBERT PASCUAL JIMENEZ SENIOR M TRANSTIATLON 03:10:48 132 132
52 BUHA BALI SENIOR F 03:10:51 174 15 189
53 ARNAU BARDÍ MILÀ SENIOR M ST. CRISTOFOL RUNNERS 03:11:48 131 131
54 CARLOS GÁMEZ RUIZ SENIOR M FONDISTES SANT FELIU 03:13:11 130 130
55 JORDI GUAPO SANCHEZ VETERA M 03:13:34 130 130
56 FRANCISCO RODRIGUEZ ALCALDE SENIOR M 03:16:21 128 128
57 DANI CORDOBA SENIOR M 03:16:23 128 128
58 VANESSA GARCIA BARRIOS VETERA F AC ENDAVANT LES ATXES 03:17:06 168 10 178
59 SALVADOR ZORRILLA MORENO MASTER M 03:17:18 127 127
60 PAU OLMOS BENLLOCH SENIOR M EVASION RUNNING VILANOVA 03:18:04 127 127
61 XAVIER RAMIREZ GUASCH SENIOR M BUTIRRUNERS 03:19:52 126 126
62 IVAN FERNANDEZ QUESADA SENIOR M 03:20:36 125 125
63 FOIX ORTIZ MARTÍ SENIOR F CORREM PER LA TERRA 03:20:54 165 9 174
64 JOAN CARLES CABALLERO DOMÉNECH MASTER M C.A. ATLETES VNG 03:22:02 124 124
65 MANEL ESPEJO LAGUNA VETERA M 03:22:35 124 124
66 MIQUEL HUESO VILLACRECES VETERA M 03:22:43 124 124
67 NICO RUIZ GARCIA SENIOR M 03:23:07 124 124
68 MIGUEL ANGEL MONCUSI AGUSTI VETERA M 03:23:14 123 123
69 BENITO SERRANO NICOLAS MASTER M CERN 03:23:19 123 123
70 MIKEL MARTINEZ GALDOS SENIOR M BASAPIZTIAK 03:23:35 123 123
71 FRANCESC MARTÍN MARTÍNEZ VETERA M 03:24:31 123 123
72 EVA BASANTA BAYO VETERA F AE TALAIA 03:24:42 162 8 170
73 DANIEL BERTRAN CARBONELL MASTER M GELTRUNNERS 03:25:02 122 122
74 JORDI MESTRES CHACON MASTER M 03:26:23 122 122
75 JOAN CARLES ARCE PARELLADA VETERA M 03:29:18 120 120
76 JOSEP SANABRA RICART VETERA M CE DEPORRUNERS 03:29:19 120 120
77 SERGI MAESTRE MARTÍNEZ VETERA M K YA LLEGOO JAJAJA 03:31:11 119 119
78 NEUS GIMÉNEZ RIOS VETERA F 03:31:20 157 7 164
79 CESAR BODI BRUN VETERA M HASE CALOR AJUSTA EL VARIADOR 03:31:45 119 119
80 JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ VETERA M MADTEAM 03:31:49 118 118
81 JUAN CARLOS GAVILÁN GARCÍA VETERA M EVASION RUNNING VILANOVA 03:34:29 117 117
82 ADRIÁN GARALLAR CASADO SENIOR M 03:34:41 117 117
83 MIRIAM FLORES AYALA VETERA F A.E.XTERRARUN 03:36:05 153 6 159
84 ELISABET MATA SENIOR F 03:38:03 152 5 157
85 MANEL MEGÍAS NEVADO MASTER M A.E.XTERRARUN 03:38:14 115 115
86 ÒSCAR ANDREU RUIZ VETERA M A.E.XTERRARUN 03:38:15 115 115
87 ALFONSO SANTOS TAPIA SENIOR M TRANSTIATLON 03:38:44 115 115
88 ALVARO GALINDO MARTINEZ VETERA M AE TALAIA 03:39:48 114 114
89 RAMÓN FERNÁNDEZ GRANADOS VETERA M 03:40:15 114 114
90 JOAN ISAAC LLAÓ FERRANDO SENIOR M TRAIL UEC MATARÓ 03:42:10 113 113
91 MIQUEL SINTES JUANICO SENIOR M 03:42:29 113 113
92 JOAN BLANCH BATET JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 03:43:21 112 112
93 JEAN NOEL GOSSELAIN SENIOR M 03:43:43 112 112
94 FRED SILVA VETERA M 03:43:50 112 112
95 PILAR SANTO PONCE VETERA F C.A. ATLETES VNG 03:44:39 148 4 152
96 MARIA RUIZ AMOROS VETERA F AKROS ENTRENAMENT 03:45:13 147 3 150
97 ALBERTO CRUZ PERIBAÑEZ SENIOR M LAIANICOVICTORMARIA 03:45:55 111 111
98 ABEL VALLÈS ARNAN VETERA M 03:46:08 111 111
99 CARLOS VALENTIN VETERA M A.E.XTERRARUN 03:46:12 111 111
100 SERGIO ARAGON FLORES MASTER M CMR 03:47:28 110 110
101 JOSE ROPERO VERGARA SENIOR M ESPAI TRAIL 03:48:05 110 110
102 RAFA DE LA ROSA IGLESIAS SENIOR M ESPAI TRAIL 03:48:06 110 110
103 JAVIER EGEA RIOS SENIOR M FANBIKE ESPARREGUERA 03:48:34 110 110
104 DAVID SOLER BOLAÑO VETERA M GRULLORUNNERS 03:48:36 110 110
105 JORDI SALAT FERNANDEZ MASTER M CENTRE EXCURSIONISTA GUISSONENC 03:49:42 109 109
106 JOAN CARLES LLAO RODRIGUEZ SENIOR M 03:50:46 109 109
107 IVAN CAROL VENDRELL VETERA M DESMUNTAMARGES NAVÀS 03:51:07 109 109
108 PATRICK VAN DER WAL VETERA M 03:51:48 108 108
109 SANTIAGO SOLDADO PRESURIAO SENIOR M OPTICALIA LAMBEA VENDRELL 03:52:12 108 108
110 MANUEL SOLDADO COBO SUPERMASTER M OPTICALIA LAMBEA VENDRELL 03:52:15 108 108
111 DAVID HERNANDEZ UTRERAS SENIOR M C.E. ESPARRAGUERA 03:55:37 107 107
112 JORDI MONTOLIU ALBET VETERA M AC ENDAVANT LES ATXES 03:59:09 105 105
113 ENRIC PÉREZ RIUS VETERA M 04:00:39 104 104
114 FERRAN ARIZA GARCIA VETERA M MADTEAM 04:01:10 104 104
115 JUAN CARLOS GUERRERO SANCHEZ MASTER M ESPAI TRAIL 04:07:52 101 101
116 ALEJO ZUÑIGA CEDO VETERA M RUNTRAIL PENEDES 04:08:04 101 101
117 JOSE MARIA BALSA NOVEGIL VETERA M 04:08:38 101 101
118 ORIOL HUGUET BRIVA VETERA M GRULLORUNNERS 04:12:55 99 99
119 BEGOÑA GUILLÉN VETERA F 04:19:36 128 2 130
120 OSCAR BARBA FLORES VETERA M WLADERUNNERS 04:19:48 97 97
121 XAVI GUITART SENIOR M 04:25:17 95 95
122 XEMA HILL VETERA M 04:26:46 94 94
123 FRANCESC MESIA NIN MASTER M ELS XULIUS 04:26:49 94 94
124 PEDRO PACHÓN VETERA M 04:32:30 92 92