Classificació General - La Talaia, cursa de muntanya 13K.2018 13 Km

Posició Nom Cognoms Categoria Sexe Equip Temps Total Punts Punts Extres Total
1 JOEL VALLDOSERA SÁNCHEZ SENIOR M CE DEPORUNNERS 00:53:18 166 25 191
2 EDUARD BARRIOS SOLSONA VETERA M A.A.E.E.T 00:55:54 158 20 178
3 YOUSSEF ZAAROUD JUNIOR M ACTUA SCCL 00:56:21 157 15 172
4 JOSE A. GONZÁLEZ COBACHO SENIOR M UEC ANOIA 00:56:33 156 10 166
5 DAVID BORRAS SENIOR M UEC ANOIA 00:58:40 151 9 160
6 JOAN PARTE FERNÁNDEZ SENIOR M ACADÈMIA AULA SUPORT CALAFELL 00:59:40 148 8 156
7 CARLOS DÍAZ GIMÉNEZ SENIOR M EVASION RUNNING VILANOVA 00:59:57 148 7 155
8 ADRIAN GAZQUEZ OLIVARES SENIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:00:01 147 6 153
9 JORDI MIRÓ LÓPEZ SENIOR M CE DEPORUNNERS 01:00:42 146 5 151
10 ERIK CALERO MAÑAS JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:01:11 145 4 149
11 MORIN AURELIEN SENIOR M 01:01:16 144 3 147
12 XAVI PERDIGUER ROVIRA SENIOR M CLUB ATLÈTIC IGUALADA TRIATLO 01:01:29 144 2 146
13 VINYET NOGUERO PLANAS SENIOR F C.A. ATLETES VNG 01:01:43 166 25 191
14 JORDI ALSINA APARICIO VETERA M TRANSTRIATLON 01:02:00 143 1 144
15 DANIEL RUIZ MONTOYA VETERA M SPARTA TRAIL TEAM 01:04:10 138 138
16 MARTÍ SOLER TORRELLA SENIOR M 01:04:21 137 137
17 JOSE MIGUEL LÓPEZ SÁNCHEZ SENIOR M LR RUNNING 01:04:45 137 137
18 MATIAS CARANDELL WIDMER SENIOR M L\\'EQUIPDELPOBLE 01:05:23 135 135
19 JORDI SANCHEZ SANCHEZ SENIOR M EVASION RUNNING VILANOVA 01:07:31 131 131
20 SERGIO MARIN IPAS VETERA M 01:07:41 131 131
21 CRISTIAN COMA ARNAU VETERA M MONISTROL RUNNING 01:07:48 130 130
22 CESAR VENDRELL RAVENTÓS MASTER M 01:07:51 130 130
23 GORGO GÓNGORA JIMÉNEZ SENIOR M CE DEPORUNNERS 01:08:21 129 129
24 TONI RUIZ CARRIZALEZ VETERA M BIRRANNERS 01:08:32 129 129
25 PAU RAMON MONTANÉ SENIOR M AZIMUT 01:09:11 128 128
26 XAVIER GASULL CONESA MASTER M TRAIL PUTXET 01:09:44 127 127
27 ALEX RUIZ MASACHS VETERA M 01:10:01 126 126
28 BELEN ORTIZ FIGUERAS SENIOR F EVASION RUNNING VILANOVA 01:10:07 146 20 166
29 OSCAR GARRIDO QUIROS VETERA M CE DEPORUNNERS 01:10:10 126 126
30 LUIS EDUARDO LOZANO POLLINO VETERA M CE DEPORUNNERS 01:10:19 126 126
31 VICTOR GUTIERREZ GOMEZ SUPERMASTER M C.A. RUNNING 01:10:25 126 126
32 MIGUEL FISAC FUENTES SENIOR M ST. CRISTÒFOL RUNNERS 01:10:43 125 125
33 XAVIER PLANAS ORTEGA VETERA M 01:11:12 124 124
34 JORDI CAPELL SAMPIETRO VETERA M 01:11:32 124 124
35 ALBERT RICART LÓPEZ SENIOR M CAN PUÇA 01:11:36 124 124
36 MONTSERRAT ELIAS TRIVIÑO VETERA F A.E.XTERRARUN 01:12:28 141 15 156
37 JORDI PERALTA PORTOLÉS SENIOR M 01:12:36 122 122
38 JORDI ALBA FERRET VETERA M A.E.XTERRARUN 01:12:57 121 121
39 RAMON VENTEO PÉREZ SENIOR M 01:13:04 121 121
40 ANA ARJONA CABRERA VETERA F 01:13:11 140 10 150
41 JOAN FELIU JANOT VETERA M 01:13:14 121 121
42 JOSE MONTILLA BLASCO VETERA M SANTETA 01:13:16 121 121
43 IMRI ZVIELY SENIOR M 01:13:21 121 121
44 DAVID OLMEDA SENIOR M 01:13:29 120 120
45 XAVI CARAFÍ I MAURI VETERA M 01:13:45 120 120
46 JORGE MATO CARVAJAL SENIOR M CE DEPORUNNERS 01:13:54 120 120
47 NICO PLANELL CARANDELL SENIOR M 01:15:31 117 117
48 ADRIA RICA ESCRICHE SENIOR M 01:15:35 117 117
49 XAVIER DAMICO VETERA M ESPORTIU PENEDÈS 01:15:42 117 117
50 JOSE ANTONIO RUIZ ALMODOVAR VETERA M SPARTA TRAIL TEAM 01:15:47 117 117
51 CRISTOBAL LÓPEZ BLANCAS MASTER M 01:15:52 117 117
52 IVÁN BERDUSÁN SENIOR M 01:15:55 117 117
53 ALBERTO ROMÁN RODRIGUEZ SENIOR M 01:16:03 116 116
54 CRISTINA RIBET HUGUET VETERA F 01:16:10 135 9 144
55 JOAQUIM VERGES AZNAR MASTER M C.A. RUNNING 01:16:14 116 116
56 SANTI PLA SENIOR M 01:16:15 116 116
57 JORGE RODRIGUEZ NEIRA SENIOR M DIABETESCERO 01:16:17 116 116
58 CRISTIAN ANDRÉS SALAZAR FLOREZ SENIOR M 01:16:20 116 116
59 JOSEP VALLDOSERA CORAL MASTER M CE DEPORUNNERS 01:16:24 116 116
60 PAULA VALLES JUNIOR F 01:16:30 134 8 142
61 JAVIER NAVALES JIMÉNEZ VETERA M 01:16:31 116 116
62 SAMUEL BENITO DE LA ENCARNACION VETERA M LOS BENITO TEAM 01:16:33 116 116
63 DANIEL PORCEL VELASCO VETERA M 01:16:35 116 116
64 RUBEN JOVÉ VIDAL VETERA M 01:16:50 115 115
65 JORDI SANTAMARIA SOLE VETERA M SANTETA 01:16:52 115 115
66 JUAN GARCIA GARCIA VETERA M COMECOCOS RUNNERS 01:16:54 115 115
67 VICKY ROCIO GAITAN ACOSTA VETERA F ESPAI TRAIL 01:17:16 133 7 140
68 LALO MARTÍNEZ FERNÁNDEZ VETERA M ESPAI TRAIL 01:17:17 114 114
69 RAIMOND MARCÉ RAFECAS VETERA M 01:17:21 114 114
70 JORGE GARCIA CRUZ VETERA M 01:17:43 114 114
71 JOSEP MARIA ALSINA QUIÑONES MASTER M 01:17:48 114 114
72 ANNA CARRASCO HERRERA SENIOR F EL TEMPLO DEL MORBO 01:18:03 131 6 137
73 DANIEL OLIVARES PIQUERAS MASTER M 01:18:19 113 113
74 DAVID SALAS CUBILLO SENIOR M 01:18:29 113 113
75 MARC TORT SONET SENIOR M 01:18:33 113 113
76 YANN LE BLEVEC BRIENT SENIOR F 01:19:01 130 5 135
77 ANTOINE GRIMALDI SENIOR M 01:19:26 111 111
78 RUBEN RUBIO ANDRES VETERA M RUNNING VIGIA 01:19:34 111 111
79 ANTONIO MORENO BLANCO VETERA M A.E.XTERRARUN 01:19:46 111 111
80 JUAN CALLEJON LOPEZ MASTER M 01:19:50 111 111
81 LUIS ANTONIO CALLEJON LOPEZ VETERA M 01:19:52 111 111
82 JULIO ROMERO GONZALES VETERA M 01:20:07 110 110
83 GABRIEL FERRER SALMERÓN VETERA M HOMESR 01:20:17 110 110
84 JOSE SANDÁ PAZOS VETERA M RAYO TEAM 01:20:44 110 110
85 FRANCESC AGULLO I TORRES JUNIOR M AE TALAIA 01:20:58 109 109
86 MANEL MOLINA MARIN VETERA M PRAT TRIATLÓ 1994 01:21:03 109 109
87 DAVID MENDOZA RAJA VETERA M 01:21:13 109 109
88 GEMMA ROSINES POCH MASTER F 01:21:32 126 4 130
89 ISIDRE ARGERICH GARRIGA VETERA M SIGUEM PRÀCTICS 01:23:01 107 107
90 JORDI CASALS MAS VETERA M 01:23:07 106 106
91 JOAN VALVERDE MOYA SUPERMASTER M RUNNING 01:23:17 106 106
92 JOSÉ MARÍA RODRÍGUEZ BAZÁN VETERA M ESPAI TRAIL 01:23:24 106 106
93 ANGELS RIUS GAVIDIA MASTER F 01:23:39 122 3 125
94 LAURA ORTIZ TORRES SENIOR F TG TRIATLO SITGES 01:23:57 122 2 124
95 NATALIA LUPPENS ALVAREZ SENIOR F 01:24:27 121 1 122
96 ESTHER VAZQUEZ INFANTE VETERA F 01:24:36 121 121
97 RAMON REBULL CAMARASA MASTER M RUNNING GRÈVOL 01:25:07 104 104
98 CARLOS PASCUAL GARCÍA VETERA M TIULA RUNNERS 01:25:22 104 104
99 JORDI HERREROS GARCIA SENIOR M 01:25:29 104 104
100 EDUARDO CALATAYUD ARES VETERA M 01:25:43 103 103
101 WIM VAN DEN NEST VETERA M 01:25:46 103 103
102 ANNA PEREZ GARCIA MASTER F A.E.XTERRARUN 01:25:49 119 119
103 DOLORS XUFRE VICENTE VETERA F EVASION BLUE LINE VILANOVA 01:25:52 119 119
104 ABEL PEREZ ROMERO JUNIOR M 01:26:07 103 103
105 PEDRO CHACÓN LORENTE VETERA M MRT 01:26:13 103 103
106 SONIA ROSAL ESPEJO VETERA F 01:26:17 119 119
107 CHEMA BLASCO MOLINS MASTER M 01:26:22 102 102
108 PAULA VILLAREJO GARCIA SENIOR F 01:26:35 118 118
109 JOSEP JANSÀ CAYÓN SUPERMASTER M 01:26:41 102 102
110 OSCAR FONTANALS NAVARRO SENIOR M 01:26:46 102 102
111 ADRIÀ CRUELLS ROGER SENIOR M 01:26:58 102 102
112 EMMA PLANAS MONTSERRAT VETERA F C.E.KORRETONENCS 01:27:09 118 118
113 LLUÍS CASTILLO PORRAS VETERA M 01:27:15 101 101
114 JUAN CAÑIZARES LINARES VETERA M EVASION RUNNING VILANOVA 01:27:24 101 101
115 ADRIÁN MARTÍN FERNÁNDEZ SENIOR M RAYO VALLECANO 01:27:27 101 101
116 INMA SALA CIRUGEDA MASTER F 01:27:33 117 117
117 CARLES SERRA I CAMPAMÀ VETERA M TRANSTRIATLON 01:27:36 101 101
118 IGNASI PASCUAL GRANOLLES VETERA M C.A. ATLETES VNG 01:27:40 101 101
119 TON CARRERAS SOLER MASTER M A.E.XTERRARUN 01:27:44 101 101
120 FRANCESC BESSON MASPLA MASTER M CAN ROVIRA 01:27:49 101 101
121 ANNA CASTELLVÍ GUILLAUMES VETERA F 01:27:53 117 117
122 JOAN GUERRA CAÑAMERO SUPERMASTER M 01:27:57 101 101
123 CONCHI LAGUNA SASTRE SENIOR F A.E.XTERRARUN 01:28:02 116 116
124 JORDI LOZADA ESPI MASTER M AE TALAIA 01:28:11 100 100
125 JOSEP JANÉ I GESÉ VETERA M C.A. ATLETES VNG 01:28:32 100 100
126 ALEX SERRANO CASAS VETERA M 01:28:41 100 100
127 JOAN PIQUER COTONAT SUPERMASTER M C.A. RUNNING 01:28:42 100 100
128 CARMEL BONET RIBELLES SENIOR M 01:29:14 99 99
129 RUBEN SOSPEDRA GONZÁLEZ SENIOR M 01:29:45 99 99
130 JANET ELISABET GUERRERO ESPIN VETERA F 01:29:48 114 114
131 NOEMI FRANCO JANÉ SENIOR F NOIES RUNNERS SITGES 01:30:36 113 113
132 EVA GONZALEZ PAEZ VETERA F DONESR 01:30:42 113 113
133 GUILLEM SERRAS I FONTANALS SENIOR M 01:30:49 97 97
134 JESUS GASCON RIUS SENIOR M 01:30:54 97 97
135 JOSE MANUEL LOPEZ JIMÉNEZ VETERA M PATEAM 01:30:56 97 97
136 ALEX HUERTAS RODRÍGUEZ JUNIOR M WE CAN DO IT 01:31:10 97 97
137 EDUARD HUERTAS RIVERA VETERA M WE CAN DO IT 01:31:13 97 97
138 MARTIA TERESA VAZQUEZ CAGIDE MASTER F 01:31:17 112 112
139 BARTOMEU PEREZ CHINCHILLA VETERA M A.E.XTERRARUN 01:31:24 97 97
140 ALEIX ROMERO VICENTE SENIOR M 01:31:31 97 97
141 JAVIER OJUEL SAINZ SENIOR M 01:31:33 97 97
142 MAR FERRER PUBILL VETERA F A.E.XTERRARUN 01:31:41 112 112
143 FRANCESC XAVIER MORENO ORTIZ VETERA M 01:31:42 96 96
144 LAURA GUINART MORTE VETERA F 01:31:49 112 112
145 ANNA VELA MARTINEZ VETERA F EVASION RUNNING VILANOVA 01:31:50 112 112
146 RAQUEL MUÑOZ CHILLÓN VETERA F AKROS ENTRENAMENT 01:32:00 111 111
147 ELENA VALLS MORENO SENIOR F NOIES RUNNERS SITGES 01:32:02 111 111
148 DUNA RIBA CONTRERAS JUNIOR F 01:32:04 111 111
149 TXEMA TRIANO LOPEZ VETERA M 01:32:34 96 96
150 LORENA FUENTES RUIZ SENIOR F 01:32:36 111 111
151 MARIBEL CERDÀ VETERA F 01:32:39 111 111
152 SALVA MAS CAPDEVILA SENIOR M 01:32:40 95 95
153 JONATAN HIDALGO RODRIGUEZ SENIOR M PRORUNNERS BARCELONA 01:32:43 95 95
154 LOURDES CHICA ROJAS SENIOR F 01:32:46 110 110
155 OSCAR VARELA ANTOLINOS VETERA M C.A. RUNNING 01:32:48 95 95
156 MARI PAZ GARCÍA GARCIA SENIOR F 01:33:05 110 110
157 CRISTINA LÓPEZ ALFONSO VETERA F A.E.XTERRARUN 01:33:07 110 110
158 ALBA LLOPART GONZÁLEZ SENIOR F A.E.XTERRARUN 01:33:08 110 110
159 SÍLVIA PÉREZ MARTÍNEZ SENIOR F UNIÓN DEPORTIVA VEGETARIANA 01:33:11 110 110
160 JAVIER ORDOVAS VERTEDOR SENIOR M LR RUNNING 01:33:18 95 95
161 LLUIS GARCIA LUZON SENIOR M 01:33:28 95 95
162 CECILI RODRIGUEZ BARRIOS VETERA F CLUB DELS IBERS TRAIL RUNNING 01:33:47 109 109
163 CELIA MERCHAN MARTIN SENIOR F C.A. RUNNING 01:33:59 109 109
164 DAVID SEGARRA VERDÚ MASTER M C.A. RUNNING 01:34:01 94 94
165 GISELA CAMPUZANO VETERA F DONESR 01:34:09 109 109
166 RAFA GISBERT ROMEU VETERA M 01:34:11 94 94
167 MIGUEL ANGEL REYES DIAZ MASTER M EVASION BLUE LINE VILANOVA 01:34:29 94 94
168 MARIBEL RECATALÁ CHICHES VETERA F A.E.XTERRARUN 01:34:40 108 108
169 MANUEL ARAZOLA CARRASQUILLA VETERA M COMECOCOS RUNNERS 01:34:44 93 93
170 CARLES MONGAY IBÀÑEZ VETERA M 01:35:08 93 93
171 KEVIN RUIZ GONZÁLEZ SENIOR M 01:35:16 93 93
172 XAVI FONT GARULO MASTER M 01:35:22 93 93
173 FERNANDO MEDINA CABELLO SENIOR M 01:35:29 93 93
174 MANUEL MEDINA CABELLO SENIOR M 01:35:33 93 93
175 POL LARI JARQUE SENIOR M 01:35:41 92 92
176 JOSEP MARIA FOLCH RUIZ SUPERMASTER M 01:35:45 92 92
177 ENRIK SUAREZ VETERA M 01:36:00 92 92
178 MIMI SÁNCHEZ VETERA F NOIES RUNNERS SITGES 01:36:02 107 107
179 ITZIAR ZABALETA RAZQUIN SENIOR F CAN PUÇA 01:36:07 107 107
180 JOAN ESPALLARGAS FERRAGUT MASTER M C.A. RUNNING 01:37:00 91 91
181 GENI DEL SOL COBACHO SENIOR F 01:37:06 106 106
182 MARIA VAN BOMMEL SENIOR F 01:38:01 105 105
183 GEANINA STIR SENIOR F 01:38:10 104 104
184 LIDIA DELGADO PALACIOS VETERA F 01:38:24 104 104
185 IRENA PETZOLD VETERA F 01:38:37 104 104
186 ANTONIO VILLARROYA MARTÍNEZ SUPERMASTER M 01:39:18 89 89
187 ANTONIO VILLARROYA LARREA SENIOR M 01:39:21 89 89
188 PAT MELVIN VETERA F 01:39:35 103 103
189 XIMENA RUZICH SENIOR F 01:39:37 103 103
190 MERCE BONASTRE VETERA F A.E.XTERRARUN 01:40:29 102 102
191 ENRIQUE BELDA LOPEZ VETERA M BIRRANNERS 01:40:41 88 88
192 RAUL RODRÍGUEZ DE MIGUEL MASTER M BIRRANNERS 01:40:44 88 88
193 DAVID MARTÍNEZ GÓMEZ VETERA M 01:41:02 88 88
194 JUAN HERRERA MARTINEZ SUPERMASTER M EL TEMPLO DEL MORBO 01:41:10 87 87
195 NOEMÍ CUADRA SORIANO VETERA F 01:41:20 101 101
196 DANI PUJOL MERLOS VETERA M A.E.XTERRARUN 01:41:43 87 87
197 MARÍA SILES ARIAS VETERA F A.E.XTERRARUN 01:41:45 101 101
198 MARINA SOSPEDRA GONZÁLEZ SENIOR F 01:42:10 100 100
199 SISTER CLARÀ PÁEZ SENIOR F 01:42:29 100 100
200 SANDRA CARBONELL VETERA F NOIES RUNNERS SITGES 01:42:31 100 100
201 ARACELI DE LA VEGA DOMINGO VETERA F NOIES RUNNERS SITGES 01:42:32 100 100
202 IGNASI ALSO DE ODRIOZOLA SENIOR M 01:42:36 86 86
203 SUSANNA IGUAL LÓPEZ VETERA F 01:42:43 100 100
204 ANTONIA CARDENAS BARRERA SUPERMASTER F A.E.XTERRARUN 01:42:55 100 100
205 NATALIA BORREGUERO RUIZ SENIOR F 01:42:58 99 99
206 LAURA APARICIO IMBULUZQUETA SENIOR F 01:43:00 99 99
207 MARTA SOTOCA COLL SENIOR F 01:43:08 99 99
208 NEUS CANET VIDIELLA MASTER F A.E.XTERRARUN 01:43:36 99 99
209 NURIA CASAS SENIOR F 01:43:38 99 99
210 SANDRA FRANCO GUTIERREZ VETERA F 01:43:40 99 99
211 MARTA BLASCO LAHUERTA VETERA F 01:43:42 99 99
212 REBECCA ROHDE VETERA F TG TRIATLÓ SITGES 01:45:05 97 97
213 LALY GALCERAN CAMACHO VETERA F A.E.XTERRARUN 01:45:08 97 97
214 SERGI GARCIA LOPEZ VETERA M A.E.XTERRARUN 01:45:10 84 84
215 XISCA PERICAS SENIOR F C.A. RUNNING 01:45:15 97 97
216 MARTA BENITO PAREDES SENIOR F BENITO\\'S TEAM 01:45:22 97 97
217 JOAN TORRENTO I BOFILL MASTER M 01:45:30 84 84
218 ROSER FERRER I ARTIGAS VETERA F TIULA RUNNERS 01:46:18 96 96
219 MARI CARMEN MORCILLO GALLEGO SENIOR F TIULA RUNNERS 01:46:22 96 96
220 CARLES BARCELO CAMARERO SUPERMASTER M C.A. RUNNING 01:47:15 82 82
221 EZEQUIEL ZÚÑIGA CEDÓ VETERA M 01:47:20 82 82
222 AARÓN ZÚÑIGA SENIOR M LOS CHICOS DEL BARRIO 01:47:22 82 82
223 XAVIER HERRAN NAVARRO VETERA M CASANOVES PIXULIN 01:47:50 82 82
224 OSCAR QUINTANILLA SANCHEZ VETERA M KINTAKA 01:47:52 82 82
225 VICTOR GALLEGO CUESTA VETERA M 01:47:56 82 82
226 XAVIER CASANOVAS JIMENEZ VETERA M CE DEPORUNNERS 01:48:00 82 82
227 LISA MOTH AKEROYD VETERA F 01:48:14 95 95
228 JOAN CARLES ORIOLA ORTEGA VETERA M MADTEAM 01:48:21 82 82
229 JUDITH FIGUEROLA VETERA F 01:48:28 94 94
230 MANU CARRASCO HERRERA VETERA M EL TEMPLO DEL MORBO 01:49:46 81 81
231 PEP PADRÓ MANEUS MASTER M C.A. RUNNING 01:49:51 81 81
232 RUTH PUIGORIOL RICHART VETERA F 01:49:59 93 93
233 OT MUÑOZ PUIGORIOL JUNIOR M 01:50:01 80 80
234 MANEL RAMÍREZ MANZANAS VETERA M CASTELLDEFELS OUTDOOR 01:50:04 80 80
235 JUAN GOMEZ JEREZ JUNIOR M 01:50:44 80 80
236 ROSA TEJADA CALDERON MASTER F 01:50:46 92 92
237 JUAN MARTIN IBAÑEZ MASTER M 01:50:47 80 80
238 FERNANDO LEÓN EXPÓSITO MASTER M ZONA AMARILLA 01:50:49 80 80
239 OSCAR TORRES JURADO VETERA M ZONA AMARILLA 01:50:51 80 80
240 JUAN ANDRES SALADO CASTRO VETERA M ZONA AMARILLA 01:50:53 80 80
241 JORDI OLIVART ESCODA MASTER M 01:51:48 79 79
242 JOSEP FIGUERAS FIGUERAS VETERA M 01:52:49 78 78
243 MARY GOMEZ TIERRASECA VETERA F 01:52:51 91 91
244 PERE FARRAN CASTELLA VETERA M 01:54:08 78 78
245 JORDI FERNANDEZ BLANCO VETERA M 01:54:09 78 78
246 SILVIA JAUD VETERA F 01:54:23 90 90
247 ANJA WINKLER SENIOR F COR CASTELLDEFELS RUNNERS 01:54:24 90 90
248 RAQUEL BARRIOS BLANCO SENIOR F TIULA RUNNERS 01:55:34 89 89
249 ROSA INGLADA BERTRAN SENIOR F TIULA RUNNERS 01:55:36 89 89
250 ALAN PEREZ GUARDIA SENIOR M TIULA RUNNERS 01:55:38 77 77
251 LLUIS PUJOL VALLÈS SUPERMASTER M 01:55:42 76 76
252 RAQUEL IGUAL LOPEZ VETERA F A.E.XTERRARUN 01:56:40 88 88
253 SANDRA PIJOAN CASANOVAS VETERA F A.E.XTERRARUN 01:57:30 87 87
254 JOSEP M. NADAL NOGUERA SUPERMASTER M C.A. RUNNING 01:57:33 75 75
255 ENRIQUE TEJERA OJERA VETERA M 01:59:15 74 74
256 MONTSERRAT PARRA GARCIA VETERA F TRIATLÓ L'ARBOÇ 02:04:34 82 82
257 DANIEL COBO LEON SENIOR M TRIATLÓ L'ARBOÇ 02:04:36 71 71
258 SONIA TORT OLIVELLA VETERA F A.E.XTERRARUN 02:13:22 77 77
259 MARI PAZ RUIZ SORIANO VETERA F 02:13:24 77 77
260 SÍLVIA VILLALTA I BOIX SENIOR F 02:13:25 77 77
261 VERONICA PANERO GOMEZ VETERA F A.E.XTERRARUN 02:13:30 77 77