Classificació General - REBENTAESPARDENYES 22K.2018 22 Km

Posició Nom Cognoms Categoria Sexe Equip Temps Total Punts Punts Extres Total
1 ADRIÀ COLOMER FORTUNY JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:31:48 178 25 203
2 ALEJANDRO VILLARINO RODRÍGUEZ JUNIOR M 01:31:49 178 20 198
3 DAVID PARDO VERJANO VETERA M 01:32:19 177 15 192
4 RAUL ESTEVEZ ALVAREZ SENIOR M 01:33:09 175 10 185
5 JOAN GALIMANY TUBELLA SENIOR M CLUB ATLETISME VILAFRANCA 01:36:12 170 9 179
6 XAVIER ALONSO BECERRO VETERA M ESPORTIU PENEDÈS 01:38:58 165 8 173
7 COSME PON PALMA VETERA M 01:39:10 165 7 172
8 ADRIAN GAZQUEZ OLIVARES SENIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:40:27 163 6 169
9 JORDI REYES ARNABAT SENIOR M KE PASA TIU 01:40:52 162 5 167
10 JORDI MIQUEL BLADRICH VETERA M 01:41:07 162 4 166
11 VICTOR ROMERA BORREGO SENIOR M TRAIL TARRACO 01:42:00 160 3 163
12 ERIK CALERO MAÑAS JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:42:27 159 2 161
13 JORDI RIBAS SENIOR M 01:42:35 159 1 160
14 RUBEN ESTRADERA CABALLERO SENIOR M BTTERRA 01:43:13 158 158
15 DIEGO SANSÓN SOLER MASTER M CANIJOS RUNNERS TEAM 01:43:27 158 158
16 FÉLIX ROSCO GIL SENIOR M CAPSULE CORP. 01:43:31 158 158
17 CRISTOBAL LOPEZ BLANCAS MASTER M 01:43:41 158 158
18 LLUIS PARELLADA VALLES VETERA M 01:44:44 156 156
19 EDUARD MIRANDA TAMARGO VETERA M RUNNERS ST.ESTEVE DE ROURES 01:45:03 156 156
20 ROBERTO BAÑOS GONZALEZ SENIOR M BUTIRUNNERS 01:45:36 155 155
21 SANTI CAPARRÓS CASTILLA SENIOR M 01:46:57 153 153
22 ORIOL ROCA I BOLET VETERA M CEP 01:48:00 151 151
23 JAN CASTILL PAREDES JUNIOR M 01:48:25 151 151
24 JOAN PARTE FERNÁNDEZ SENIOR M ACADÈMIA AULA SUPORT CALAFELL 01:48:37 150 150
25 JOAN CARLES IZQUIERDO GUASCH VETERA M 01:49:54 149 149
26 SERGI SERRA RAMONET VETERA M 01:50:31 148 148
27 ANDREU LOPEZ ANADON MASTER M C.A. ATLETES VNG 01:50:37 148 148
28 AITOT ARRIETA MONTERO VETERA M 01:51:44 146 146
29 JUANJO TRINIDAD SOLÍS SENIOR M 01:53:19 144 144
30 JOSEP ANGLÈS FARNÓS VETERA M 01:53:49 144 144
31 ALBA ALEMANY ESTEVE SENIOR F 01:55:01 178 25 203
32 XAVIER GASULL CONESA MASTER M TRAIL PUTXET 01:55:10 142 142
33 MIGUEL VACARES ROYO VETERA M 01:55:36 141 141
34 OSCAR MERCADE LOPEZ SENIOR M EVASION RUNNING VILANOVA 01:58:45 138 138
35 SAMUEL ROMERO QUILEZ SENIOR M EVASION RUNNING VILANOVA 01:58:46 138 138
36 JOAN CURTO SOLE MASTER M 01:59:14 137 137
37 ROGER RODRÍGUEZ FIGUERAS JUNIOR M TRAIL FILIRUN 01:59:23 137 137
38 MONTSERRAT ELIAS TRIVIÑO VETERA F A.E.XTERRARUN 02:00:58 169 20 189
39 OSCAR SANAHUJA NIN VETERA M 02:02:07 134 134
40 PATRICK VAN DER WAL VETERA M 02:02:33 133 133
41 PAU SAMPIETRO FABREGAS SENIOR M LIBERUNNERS 02:02:37 133 133
42 JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ VETERA M MADTEAM 02:03:44 132 132
43 OSCAR ANDREU RUIZ VETERA M A.E.XTERRARUN 02:03:49 132 132
44 JOAN BALLESTER GOU MASTER M CEP 02:04:03 132 132
45 JOSEP MARIA BOSCH BALSERA SENIOR M GRUP MUNTANYA PUIGDALBER 02:04:13 132 132
46 XAVIER DAMICO VETERA M ESPORTIU PENEDÈS 02:04:52 131 131
47 PAULINO LARREA LACASA MASTER M 02:04:57 131 131
48 ANDRI DIAZ VALVERDE SENIOR M CANICROSS PENEDES 02:06:23 129 129
49 IVAN LOPEZ SOCIATS SENIOR M 02:06:24 129 129
50 ANTONIO MORENO BLANCO VETERA M A.E.XTERRARUN 02:06:33 129 129
51 MIQUEL TUTUSAUS RAMON SENIOR M CAV 02:07:31 128 128
52 JUAN CARLOS GAVILAN GARCIA VETERA M 02:07:40 128 128
53 XAVI PUJOL PLANS MASTER M 02:07:52 128 128
54 JORDI BENACH FORNS SENIOR M BTTERRA 02:07:56 128 128
55 MANEL MEGIAS NEVADO MASTER M A.E.XTERRARUN 02:08:12 127 127
56 RAIMOND MARCÉ RAFECAS VETERA M 02:08:25 127 127
58 RAUL MORENO CASTRO SENIOR M 02:09:52 126 126
59 ALBERT PUNSOLA VINYALLONGA VETERA M AE TALAIA 02:10:39 125 125
60 MIRIAM FLORES AYALA VETERA F A.E.XTERRARUN 02:11:02 156 15 171
61 GEMMA ROSINÉS POCH MASTER F 02:12:15 155 10 165
62 JOAN BLANCH BATET JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 02:13:07 123 123
63 OSCAR BUJALDON ROIG MASTER M 02:14:59 121 121
64 CARLOS VALENTIN VETERA M A.E.XTERRARUN 02:15:02 121 121
65 ORIOL TORRENTS PUYAL MASTER M 02:20:28 116 116
66 DIONI MONSALVE MORALES MASTER F FONDISTES PENEDES 02:21:23 145 9 154
67 JULI AMADO FERNANDEZ MASTER M 02:21:25 116 116
68 FLORENCI AVILA SERVAN MASTER M 02:21:55 115 115
69 CARLOS LORIENTE VALERO VETERA M EVASION RUNNING VILANOVA 02:22:28 115 115
70 JORDI SIMON OLLÉ VETERA M LA PINYETA 02:22:56 114 114
71 BEGOÑA GUILLÉN VETERA F TG TRIATLO SITGES 02:25:36 141 8 149
72 ARSENIO ALONSO ORTEGA VETERA M 02:26:03 112 112
73 IGNASI PASCUAL GRANOLLES VETERA M C.A. ATLETES VNG 02:28:23 110 110
74 DAVID GRAU PEREZ VETERA M 02:32:49 107 107
75 FÉLIX MORENO JUNIOR M 02:33:08 107 107
76 PEP DUQUE ZAFRA MASTER M FONDISTES PENEDÈS 02:34:33 106 106
77 JOSE SERRANO LOPEZ VETERA M 02:34:33 106 106
78 FERNANDO MARRA-LÓPEZ PORTA MASTER M RANGERS MAHÓN 02:35:21 105 105
79 RAUL GUERRERO MORENO VETERA M RUNTRAIL PENEDES 02:37:51 104 104
80 ARANTXA HERRERA SANCHEZ SENIOR F RUNTRAIL PENEDES 02:38:12 129 7 136
81 GISELA PLANAS TORRAS SENIOR F RUNTRAIL PENEDES 02:40:52 127 6 133
82 NATI ARNABAT ESCOFET MASTER F FANOIA 02:56:10 116 5 121