Classificació General - Beerrunning 20K 20 Km

Posició Nom Cognoms Categoria Sexe Equip Temps Total Punts Punts Extres Total
1 JOAN MORERA SENIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:44:35 178 25 203
2 ALEJANDRO VILLARINO RODRÍGUEZ JUNIOR M 01:45:56 176 20 196
3 ELIAS RESINA SANCHEZ VETERA M NOVASONIX TRAIL TEAM 01:49:08 171 15 186
4 JOAN GALIMANY TUBELLA SENIOR M CLUB ATLETISME VILAFRANCA 01:54:11 163 10 173
5 JOAN CARLES BLANCH CABAU SENIOR M ESPAI TRAIL 01:54:16 163 9 172
6 SERGI JANSÀ I VAL JUNIOR M AE TALAIA 01:57:15 159 8 167
7 TONI BACA MSTAS VETERA M GRUP MONTANYA PUIGDALBER 01:57:34 158 7 165
8 FRANCESC TORRADEFLOT CURERU SENIOR M 01:59:09 156 6 162
9 ERIK CALERO MAÑAS JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 01:59:37 156 5 161
10 JOAN PARTE FERNANDEZ SENIOR M ACADÈMIA AULA SUPORT CALAFELL 02:01:34 153 4 157
11 JORDI BALDRICH COLL VETERA M TRIATLÓN.CAT/ CASTILLO ATHLETIC 02:02:18 152 3 155
12 HELSEMANS LAURENT SENIOR M 02:03:45 150 2 152
13 DIEGO SANSÓN SOLER MASTER M CANIJOS RUNNERS TEAM 02:06:25 147 1 148
14 JORDI MARTINEZ OLIVARES SENIOR M ESPORTIU PENEDÈS 02:08:42 145 145
15 DAVID OCARIZ FERREIRO VETERA M WWW.ELGARRAFENBTT.COM 02:09:19 144 144
16 AIDA PÉREZ SOLER SENIOR F CE DEPORUNNERS 02:09:32 178 25 203
17 JORDI POCH MALLANDRICH SENIOR M SQM RUNNERS 02:12:13 141 141
18 XAVIER RAMÍREZ GUASCH SENIOR M BUTIRRUNERS 02:12:59 140 140
19 CESAR GARCIA SAEZ MASTER M ISS L'HOSPITALET 02:14:26 138 138
20 HÉCTOR ALBESA TOMÀS VETERA M CE DEPORUNNERS 02:14:48 138 138
21 MARÇAL FONT FORNS JUNIOR M 02:16:01 137 137
22 JOAQUIM MANLLEN SENIOR M 02:18:50 134 134
23 GABRI GONZÁLEZ BÚRDALO VETERA M BLADE RUNNERS 02:18:58 134 134
24 XAVIER GASULL CONESA MASTER M TRAIL PUTXET 02:19:01 134 134
25 LUIS EDUARDO LOZANO POLLINO VETERA M CE DEPORUNNERS 02:20:18 133 133
26 ANDRES VILLAR MORENO VETERA M 02:21:05 132 132
27 JOSE MANUEL ACEVEDO FERNANDEZ VETERA M RUNNIG PARC 02:21:06 132 132
28 EVARISTO GUIJARRO DE MIGUEL VETERA M 02:21:08 132 132
29 MANS SELLA MARCET MASTER M KOALA’S TEAM 02:21:33 132 132
30 RAÚL LÓPEZ GARCÍA VETERA M ISS L'HOSPITALET 02:22:19 131 131
31 ADOLFO HOMEDES PRADES MASTER M LA SENIA TRAIL 02:22:36 131 131
32 SANTI ALCARAZ VETERA M A.E.XTERRARUN 02:23:04 130 130
33 SERGI SAMSÓ VALLS VETERA M COVARDS 02:23:34 130 130
34 CESAR VENDRELL RAVENTÓS MASTER M 02:23:38 130 130
35 MONTSERRAT ELIAS TRIVIÑO VETERA F A.E.XTERRARUN 02:23:44 160 20 180
36 ALEIX MASANA ESCAMILLA VETERA M FOQUES I PIOLETS 02:24:37 129 129
37 MONTSERRAT PUIG MARTÍ VETERA F 02:24:39 159 15 174
38 LAURA RIUS SENIOR F ESPORTIU PENEDÈS 02:24:58 159 10 169
39 ANGEL MARTINEZ OLIVARES SENIOR M ESPORTIU PENEDÈS 02:25:00 128 128
40 MANEL VAZQUEZ SENIOR M 02:26:35 127 127
41 ANTONIO MORENO BLANCO VETERA M A.E.XTERRARUN 02:27:11 126 126
42 IVAN VALIENTE SENIOR M CAI POPULAR 02:30:22 124 124
43 HECTOR DIAZ GALVEZ VETERA M 02:33:12 122 122
44 IRENE CUSINÉ JIMÉNEZ JUNIOR F ESPORTIU PENEDÈS 02:34:13 150 9 159
45 EVA BASANTA BAYO VETERA F AE TALAIA 02:36:17 148 8 156
46 MARCEL GOZALBO BARÓ SENIOR M 02:36:19 119 119
47 ELOI VILA CULLERES SENIOR M 02:36:20 119 119
48 LLUC ROVIRA PAGÈS JUNIOR M ESPORTIU PENEDÈS 02:36:23 119 119
49 ÒSCAR BUJALDÓN ROIG MASTER M ESPORTIU PENEDÈS 02:37:35 118 118
50 JOSÉ MOLINA SÁNCHEZ MASTER M ISS L'HOSPITALET 02:37:38 118 118
51 ANTONIO RIBELL GIRBAU MASTER M MATINERS TEAM 02:38:28 117 117
52 MARIA JOSE DELGADO PLAZA MASTER F MATINERS TEAM 02:38:29 145 7 152
53 MANEL MEGIAS NEVADO MASTER M A.E.XTERRARUN 02:39:01 117 117
54 DANIEL GONZÁLEZ NAVARRO SENIOR M CELL 02:44:27 113 113
55 JOSEP MOYA MATAS VETERA M 02:45:24 113 113
56 ÁLVARO GALINDO MARTÍNEZ VETERA M AE TALAIA 02:46:20 112 112
57 CARLOS VALENTIN VETERA M A.E.XTERRARUN 02:46:21 112 112
58 ERIC PASTOR MASANA SENIOR M 02:48:48 110 110
59 BEGOÑA GUILLÉN VETERA F TG TRIATLON SITGES 02:49:00 136 6 142
60 JOAN GUERRA CAÑAMERO SUPERMASTER M ESPORTIU PENEDÈS 02:49:01 110 110
61 GEMMA ROSINÉS POCH MASTER F 02:49:13 136 5 141
62 XAVIER SABATÉ FRANCH VETERA M CORRELLIURE 02:50:43 109 109
63 OSCAR MARTIN SANTACATALINA VETERA M CLUB ESPORTIU TRAIL LAIA DIEZ 02:51:10 109 109
64 RAFA LÓPEZ MARTÍN VETERA M 02:52:13 108 108
65 RICARDO REYES TRUJILLO VETERA M ISS L'HOSPITALET 02:52:15 108 108
66 ÒSCAR PASTOR ELIAS MASTER M KTOLIC TRAIL 02:52:24 108 108
67 JUAN CARLOS GAVILÁN GARCÍA VETERA M EVASION RUNNING VILANOVA 02:53:35 107 107
68 CARLOS LORIENTE VALERO VETERA M EVASION RUNNING VILANOVA 02:53:36 107 107
69 JOAN GONZALEZ BADIA SENIOR M CREV 02:54:29 107 107
70 CHRISTIAN GONZÁLEZ SENIOR M CREV 02:54:32 107 107
71 LLUÍS CAMPDERRÓS REYES SENIOR M CREV 02:54:33 107 107
72 CARLES XAVIER RAVENTOS BUSQUETS VETERA M CE DEPORUNNERS 02:55:09 106 106
73 TON CARRERAS SOLER MASTER M A.E.XTERRARUN 02:56:22 106 106
74 MARTA PEREZ VETERA F 02:58:13 129 4 133
75 ISABEL LÓPEZ ASIÓN MASTER F 02:58:21 129 3 132
76 VANESSA PIJOAN CASANOVAS VETERA F A.E.XTERRARUN 03:02:03 127 2 129
77 ANNA PEREZ GARCIA MASTER F A.E.XTERRARUN 03:02:15 127 1 128
78 JOSE MUÑOZ SANTOS VETERA M A.E.XTERRARUN 03:02:16 102 102
79 IGNASI PASCUAL GRANOLLES VETERA M C.A. ATLETES VNG 03:03:29 101 101
80 MONTSE MERCADÉ SOLER SUPERMASTER F A.E.XTERRARUN 03:04:33 125 125
81 GUILLEM DOMINGUEZ FONT JUNIOR M CEP 03:14:52 96 96
82 RICARDO CANSINO REYES SENIOR M 03:14:54 96 96
83 NINO ROMERO PARRA VETERA M 03:15:31 95 95
84 RAÜL GARRIDO MEDINA VETERA M KTOLIC TRAIL 03:17:02 94 94
85 AURORA PAYÁ RIBERA SENIOR F BENEIXAMA 03:19:29 116 116
86 NEUS CANET VIDIELLA MASTER F A.E.XTERRARUN 03:44:55 103 103
87 NURIA GUARDIOLA BRULL VETERA F A.E.XTERRARUN 03:44:57 102 102